İçeriğe Yönlendir

Migren İçin Kullanan Var Mı?

Misafir

Recommended Posts

Bana pek inandırıcı gelmiyor abi bu tür şeyler,Migren ağrısı öyle sürekli olan bir ağrı değilki bazen yılda bir kez tutar,1 ay boyunca migreni tutmazsa nasıl deneyip olmazsa para iadesi alacak

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Söylenildiği gibi diğer hastalıklara da faydası var mıdır acaba.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Abi bana yalan gibi geliyor bu tip ürünler.İlaç kullanmak sıkıntı yaratıyor ise veya çok sık ilaç kullanamıyor ise migren bantları var.Eczanelerde bulunuyor ve kullananlar rahatlattığını söylüyor.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

İlaçadı, 1 saat arayla 2 tane atıp uyudun mu birşey kalmıyor.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
İlaç ismi vermiyoruz.
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Kız arkadaşımda var migren tutmaya görsün ve maalesef ki çok sık geçiriyor... Ne aldıysak kar etmedi buda bana inandırıcı gelmedi...

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar kullanıcı yorumları çok iyi görünüyor. Ayrıca şikayetim var com.'da sadece 6 şikayet var ve iki tanesi dışındakiler çözümlenmiş.

Böyle şeylere ben de hep kuşkuyla yaklaşırım ama, sınavlara hazırlanan kızımın halini gördükçe her ihtimali değerlendirmeye çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Abi ürün hakkında bir fikrim yok. Bu zıkkımdan bende de var ve en etkin çözümün akapunktur olduğu söyleniyor. Çünkü onla yenen varmış bildiğim kadarı ile bu zıkkımı. Ama sivas ta böyle bir imkanım olmadığı için atıp ilacı yatabilirsem yatıyorum. Akapunktur u araştırsana Ankarada vardır muhtemelen....

Ekleme: Orda yazdılan rahatsızlıkları hepsi bende de var. Abi, kardeşimiz kullanır da memnun kalırsanız bana da bilgi ver lütfen.

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Samet Daş

Para tuzağından başka bir şey değil abi. Ama varsa elinde has kehribar ağrı giderici olabiliyor. Daha doğal. Sen bilirsin ama bi umut deneyebilirsin alka şeysini.

Yorum bağlantısı

Ap... ile geçiyor ise migren ağrınız, yatın kalkın şükredin.

Şaka yapmıyorum...

Bugüne kadar birkaç kez yaşadım çok çok şiddetli ağrı,ondada zorla hastaneye götürdüler serum,iğne falan ama fayda etmiyor yatıp uyumaktan ve geçmesini beklemekten başka çaresi yok.onun haricinde daha hafif ağrılarda o hap işe yarıyor bende

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ap... ile geçiyor ise migren ağrınız, yatın kalkın şükredin.

Şaka yapmıyorum...

Hele bir de bulantı ile yakalamışsa :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Allah şifa versin..Ama bu tip şeyler bana inandırıcı gelmiyor.Araç yakıt tasarruf zımbırtıları gibi birşey..psikolojik etki sağlayabilir ancak..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hele bir de bulantı ile yakalamışsa :(

:D :D Bir anımı anlatayım,bir keresinde kandil günüydü ve oruçluydum,o şekilde tuttu ağrım işten izin aldım yollarda istifra ede ede evin yolunu bulmaya çalışıyorum,yolda bir teyze gördü beni bana bağırıyor "git git buraya çıkarma utanmaz ayyaş diye" ne gündü be :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Abi bizim hanım da migrenden muzdarip ti 15 seans akapunktur tedavisi ile çözdük bilgin olsun.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

İki yıldır gayet iyi.

Bende 98 kilo dan 78 kiloya inmiştim akapunkturla

4 yıldır en fazla 84 oldum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Atak
(düzenlendi)

Abi sana bir eczacı olarak tavsiyem bu bunları kullanmayın...

İlaç alacak iseniz sadece eczanelerden alın,iyi bir nörolog bulmaya çalışın.

İlaç ismi yazmıyorum ama içinde 2 yada üç tane olan migren ilaçları ve onların yanında kullanılan kuvvetli ağrı kesiciler fayda etmiyor mu?

tarihinde Mehmet Atak tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şunlar tüm gerçekçiliği yok ediyor.

Jinsei Bilimsel Olarak Kabul Edildi

Jinsei, Türk Atom Enerjisi Kurumu tarafından elektrik akımı ile çalışmadığını ispatlamıştır. İnsan sağlığına hiç bir zararı yoktur.

-Jinsei, bilim adamları ve doktorlar tarafından tavsiye edilen ve neredeyse tüm ünlüler tarafından kullanılan bir üründür.

Yorumlar bölümünde kullanıcıların çoğunun telefonlarına ve ses kayıtlarına rastlayabilirsiniz. Rahatsız etmemek kaydı ile arayıp etkilerini sorabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani anlayamadım.

Şöyleki,

Bilmisel olarak kabul edilmiş diyor. Elektrik kullanmadığını içinde pil yoksa hepimiz anlarız, bilime gerek yok.

Ünlüler kullanınca iyi bir şey mi olmuş oluyor? Kokain de kullanıyor?

Ses kayıtlarına rastlayabilirmişim. Sitede bir anda "paaaaat, ses kaydı, hemen tıkla dinle" diye link mi var?

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Bu illeti bende çekiyorum.

Lokman Hekim Hastanesi Etlik şubesinde Dr.Ali Yakut var. Migren üzerine çalışmaları var. Tedavisi 20dk. lık seanslarla 1 hafta sürüyor. Tedavi etkisini kişiye göre 3 ay ile 5 yıl arasında gösteriyor. Tedavi tekrarlana biliyor. Ben tedavi oldum. Bendeki etkisi 1.5 yıl oldu. Sonrasında da ağrılar daha hafif geçmeye başladı. İlk tedavinin ardından 2 yıl sonra tekrar gittim. Bu aralar yine gitmem lazım ama iş yoğunluğundan gidemiyorum. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...