İçeriğe Yönlendir

Piyango'Dan Titanium Jant Çıktı...

Önder Kuru

Recommended Posts

Önder Kuru

Bugün öğleden sonra 2 gibi sanayiye arkadaşımın dükkanına gittim, yan dükkanda 1-2 aydır görüştüğümüz bir kardeşimiz bayağıdan beri depoda tuttuğu 16" titanium jant ve üzerinde duran 205/55/16" Dunlop lastiklerini bana teklif etti, "abi yatmasın boşuboşuna kullan dedi istersen satayım tanıdığa gitsin abi" dedi "şu an için durumum yok, üstündeki lastiklerim daha 5-6 aylık flan desem de "abi para pul sorun değil 500 TL'ye ver senin olsun" deyince kayıtsız kalamadım ve 2-3 ay sonra ödemek koşuluyla hemen depodan çıkartıp değişimi yaptık. Açıkçası yeni aldığım lastiklerimi eskitmeden böyle birşey düşünmüyordum çünkü 15"tiler titanium jantlar ise 16" olunca gösteriyor bence kendini. Valla nasibin böylesi çok makbule geçti Çağatay kardeşime buradan da teşekkür ediyorum(sanırım daha önce burada üyeliği varmış)...

Bu arada kendi lastik ve sac jantlarım kaportacı arkadaşımın dükkanında satıp satmama konusunda tereddütte kadım karar verirsem satmaya buradan da konu açarım...

İşte birkaç resim:

Fotoğraf1058.jpg

Fotoğraf1059.jpg

Fotoğraf1060.jpg

Fotoğraf1062.jpg

Fotoğraf1063.jpg

Fotoğraf1065.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

Kaymaklı ekmek kadayıfı :good1: oh mis hayırlı olsun.

Vay hocam bu ne şanstır :) Güle güle kazasız belasız kullan inşallah.

Kısmetiniz açıkmış bugün,iyi günlerde kullanın...

teşekkür ederim sağolun... Bilet mi alsaydım acep? :D

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Arasanız bulamazsınız o fiyata üstelik, jantlar da oldukça temiz duruyor, çizik vs. yok belirgin. hayırlı olsun yakışmış :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Çelik

Bence eskileri satmayın kışlıkları takarsınız çok da güzel olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Güzel olmuş,hayırlı olsun. Saklayacak yeriniz varsa bence de eski jantları satmayıp kışlık lastik takabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)
uyOTOb5.jpgBuna benzer bir olay geçen yaz başıma gelmişti... :) Aynı jantları 400 liraya 6 taksitle almıştım... :) tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

şanslı gününüzdeymişiniz hayırlı olsun hocam.güle güle kullanın yakışmış

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bir kaç ay önce 900 tl ye satmıştım hakikaten bedava.

Güle güle kullan.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Bence eskileri satmayın kışlıkları takarsınız çok da güzel olur.

Düşünmedim değil...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Misafir

Harika olmuş...güle güle kullan önder...

Bir piyangoda bnami vurdu dicem ama trend aracima ghia janti ve 4sifir lastik yokohama uygunmu siznle paylasmak istedim. 600tl

Kaçırma....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...