İçeriğe Yönlendir

Arabanızın Rengini Değiştirmek Isterseniz Hangi Rengi Tercih Ederdiniz

Mustafa Volkan Koca

araç rengi  

40 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mustafa Volkan Koca

Merhabalar aracınızın sizce en yakışan renk veya aslında gönlünüzde yatan renk hangisi? Hepimiz araç alırken sonra satması kolay olsun diye beyaz siyah gibi renkleri seçeriz veya ikinci el alıp renk seçimi yapamayız ama aslında içimizde yatan aslan farklıdır. Sizce hangi renk olsa aracınız size daha güzel gözükür?

benim gönlümde yatan renk füme bayılıyorum:) mk5 fiestaya en çok yakışan bence bu ama malesef istiridye grisi almak zorunda kaldım :( o rengi. nerden bulduysam artık çok aradım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

arabasına göre değişir ama ferrari kırmızısı :D ateş kırmızısı alfa kırmızısı vs favorim :D

1focus3ek0.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Kesinlikle Beyaz, hem mondeoya çok yakışıyor hem de beyaz rengi çok seviyorum.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

buna benzer anketlerde hep beyazcılar kazanıyor.ben koyucuyum özellikle de fümeciyim

ekleme :arabam da füme en fırtınasından

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Aslında yapmak istediğim ilgiden çekindiğim renk krom :) ayna araba, karşıdan biri sellektör yapsa kendi gözü kamaşır :sandalye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bence her renk her araca gitmiyor.Aracına göre renk seçmek lazım bence.O yüzden oy vermedim. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

ben fusion u yeşil passat ı izlanda grisi aldım. eski boram gümüş ford ka ise siyahtı.

kullanım kolaylığı ve ısı bakımından ( yaz sıcağı) metalik gümüş veya beyaz bence en iyi renk. gerisi teferruat.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Arabam siyah, evet temiz tutmak zor ama yine de çok seviyorum.

Seçenkelerden maviyi işaretledim. Çünkü en az siyah kadar sevdiğim bir renk. Vizyon mavi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...