İçeriğe Yönlendir

Android - Pc Usb Bağlantı Hatası

Engin Deniz

Recommended Posts

Engin Deniz

Benim LG ye 2.3.7 Cyanogen ROM kurdum. ilk kurduğumda USB kablosu ile PC ye bağlanıyor ve dosyalara erişebiliyordum. Şimdi hangi PC ye taksam sadece şarj oluyor bağlantı kuramıyorum. USB hata ayıklama modu falan kapalı başka ayar göremedim. Nasıl çözebilirim?

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Rom ve kernel uyumsuz olabilir. romu tekrar yüklemeyi deneyin bence

Abi en son onu yapacağım sanırım :s

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bildirim alanında usb bağlandı yazan yere tıkladığınızda karşınıza bir ekran gelmesi lazım oradan PC Bağla şeklinde bir buton çıkmalı.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Bildirim alanında usb bağlandı yazan yere tıkladığınızda karşınıza bir ekran gelmesi lazım oradan PC Bağla şeklinde bir buton çıkmalı.

İşte o çıkmıyor, hiç hareket yok ekranda sadece şarj oluyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İşte o çıkmıyor, hiç hareket yok ekranda sadece şarj oluyor.

O zaman büyük ihtimalle rom hatası :(

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Abi en son onu yapacağım sanırım :s

Madem rom çakacan telefona, 4.2.1 çak ben sorunsuz biçimde epeydir kullanıyorum. (c.rom-Türk imalatı :) )

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Madem rom çakacan telefona, 4.2.1 çak ben sorunsuz biçimde epeydir kullanıyorum. (c.rom-Türk imalatı :) )

Abi bunu bile kaldırmıyor telefon :D Ayrıca sağolsun LG 2.1 de kaldı yan sanayi rom kullanıyoruz :p

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Abi bunu bile kaldırmıyor telefon :D Ayrıca sağolsun LG 2.1 de kaldı yan sanayi rom kullanıyoruz :p

Ben aldığımın ikinci günü yan sanayii romuna geçmiştim Engin. Orjinalinden bile güzel yapıyorlar. :) Ben samsungu beklesem beneim galaksi s daha 2.1 de bekliyor olacaktı.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Toplantıda,beni duvara at diye yalvarıyordu telefon Engin uğraşma bence :D

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Toplantıda,beni duvara at diye yalvarıyordu telefon Engin uğraşma bence :D

Haziranda allah ömür verirse arabayla üzerinden geçeceğim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

Haziranda allah ömür verirse arabayla üzerinden geçeceğim :D

Abi onu ayarlar kısmında baska pc bağlandığında gerekli programı yükle vardır muhtemeln oradan yapabilirsin diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...