İçeriğe Yönlendir

Bu Hangi Dodge ?

Yusuf Bahri Aslan

Recommended Posts

Yusuf Bahri Aslan

20130226847.jpg

20130226849.jpg

20130226848.jpg

Bugün evin aşağısında bu araç duruyordu.Yanından geçerken peugeot 205 sandım. Dönüşte tekrar yanından geçerken dikkatlice baktım abovv DODGE vede otomatik vites. Sahibi çok bakımsız bırakmış.Tepesine taktığı ile arabayı katletmiş resmen. Bu arada bu hangi Dodge ?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

1975 Dodge Colt diye bir şey buldum ;) tahminen bu.1975_dodge_colt_sedan_by_lpagan401-d2bbw6t.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer
(düzenlendi)

Bence bunu yapan da unutmuştur... :D

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Sahibini görsem soracaktım.Tam bir klasik. Amerikan arabalarını oldum olası sevmişimdir.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

70li yıllarda Amerikalılar petrol kirizinden sonra japonların küçük arabalarını dodge,vs adıyla satmışlar, sanırım mitsu teknolojisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hatta bu kasanın benzeri bizim Yaşar ustada var.Mitsubishi ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

capon arabasının amerikaya sattığı bir model olabilir, alt yapı capon,, mitsubishi havası yoğun

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Anam plaka 20 dedim sonra baktım mahalleyi tanıyamadım :) Yusuf hocam hangi mahalle bu ne taraf ?

Yorum bağlantısı

kkc2h.jpg83 model sedan cıvıc :)

cıvıkın sedanı hıc olmadı o kasada

Foto netten falan değil,direk sistemden bu arada :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

honda civic e benziyor diyecektim,ben görene kadar"hondaya benziyor diyecektim" bile denmiş :tongue:

özürlü plakası da başka plakadan kesilip aracın plakasına yamanmış :D

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

3. jenerasyon dodge colt http://en.wikipedia.org/wiki/Dodge_Colt

aynı zamanda o bir lancer smile.gif

Anam plaka 20 dedim sonra baktım mahalleyi tanıyamadım :) Yusuf hocam hangi mahalle bu ne taraf ?

Hakan bey Lozan caddesindeki 19 mayıs ilkokulu yanındaki Aycan yüzme havuzunun olduğu sokak. Bu arada bende Lozan caddesindeki A-101'in bulunduğu binada oturuyorum. Bu 3. jenerasyon dodge colt benim evin arkasındaki sokakta yani bana çok yakın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...