İçeriğe Yönlendir

Hankook Mu Dunlop Mu?

Tolgay Bilge

Yaz Lastigi  

33 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tolgay Bilge
(düzenlendi)

Arkadaslar malum 17" jant aldim aracima 18" i ustalarimiz önermediginden dolayi ve bu jantlari yazin kullanacagim bu yuzden de yaz lastigi bakiyordum bu iki model arasinda kaldim ,,nerilerinizi paylasirsaniz sevinirim siz degerli arkadaslarin yorumlarina göre secimimi yapacagim...

1- DUNLOP du-sportmaxe.jpg 225/45 ZR17 TL DU SPORTMAXX E

2- HANKOOK ha-k110xl.jpg 225/45 ZR17 TL 94Y HANK K110 V12 EVO XL Antal: 3.595,00 kr

(898,75 kr styck)

ARACIMDA BURADA

20130226094319.jpg

20130226094245.jpg

tarihinde Tolgay Bilge tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

hankok bildiğim kadarıyla daha doğrusu satıcnın dediği goodyearın yan sanayisi.

satıcı iyi sallamış.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

satıcı iyi sallamış.

bende oyle dusunmustum Hankook bildigim kadariyla buyuk ve özel bir firma ki cogu araclarin orjinal lastikleri hankook geliyor!

Yorum bağlantısı
Yıldırım Özsevgeç

alakasız olacak ama michelin diyorum:)

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

alakasız olacak ama michelin diyorum:)

sikinti yok hocam michelin yaz lastiklerim var su anda primacy hp cok emnunum ama omurleri cok az bundan once yokohama vardi 4 sezon kullandim su anda bile 2 mm var lastikte garajda duruyor o yuzden tercih etmedim arti cok pahali!

Yorum bağlantısı
Yıldırım Özsevgeç

sikinti yok hocam michelin yaz lastiklerim var su anda primacy hp cok emnunum ama omurleri cok az bundan once yokohama vardi 4 sezon kullandim su anda bile 2 mm var lastikte garajda duruyor o yuzden tercih etmedim arti cok pahali!

pahalılık konusunda haklısınız ama uzun ömürlü oldukları için totalde aynı paraya geliyorlar.

Yorum bağlantısı
Selçuk Özkan
(düzenlendi)

hankok bildiğim kadarıyla daha doğrusu satıcnın dediği goodyearın yan sanayisi.

Benim aracım üstünde hankook geldi. Yan sanayi lastikle mi yollamıslar benim aracı.. yazıklar olsun vw'e..

aracımdaki lastik

http://www.hankooktire-eu.com/tr/lastikler/tire-presenter-tek-goeruentue/view/singleView.html?aoetirepresenter%5Boffset%5D=0&aoetirepresenter%5Btire%5D=777&aoetirepresenter%5Bback%5D=216&cHash=d5631f2cda824dd36b76b20432ea7dd5

tarihinde Selçuk Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Benim aracım üstünde hankook geldi. Yan sanayi lastikle mi yollamıslar benim aracı.. yazıklar olsun vw'e..

aracımdaki lastik

http://www.hankookti...b76b20432ea7dd5

Ben de aracımdaki Michelin'lerden sonra bu lastiklerden aldım. Hankook Ventus Prime2.. Kore markası ve özellikle Ventus Prime2'ler birçok testte çok başarılı sonuçlar almışlar.

Ben alalı 5 ay kadar oldu sanırım. İzmir'de kuru/ıslak zeminlerde epeydir kullanıyorum ve lastiklerimden şimdiye kadar beni üzen bir tepki ile karşılaşmadım. Yol tutuşu, lastik sesi gayet başarılı geliyor bana. Hankook'tan yana bir şikayetim yok yani.

Dunlop'u ise Renault Megane II aracımda fabrika çıkışı vermişlerdi ama açıkçası pek fikir sahibi değilim o lastiklerle ilgili. O zamanlar dikkat etmezdim lastiklere falan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Sizin alacağınız lastik K110 kodlu olanmış. Ventus Prime2'ler K115 kodlu bu arada.. Kafa karışıklığı olmasın diye ekleyeyim istedim.

Yorum bağlantısı
Fırat Kazancı

Kumho ecsta 195 45 16 kullanıyorum. XL yanaklı. Memnunum eskidiğinde tekrar almayı düşünüyorum. Bende sizin gibi ADAC testlerine bakarak almıştım Michelin gibi birçok markanın üzerinde puanı vardı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile, aynı satış ağında satılan 2 markanın, kalite bağlantısı yapılmaz, sadece satış pazarlama stratejisidir, 2 marka kardeşliği

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Az once lastikciden çıktım Dunlop almaya karar verip Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 225/45R17 94Y XL aldımcçıktım nasıl oldu anlamadım adam bi Video gosterdi aklıma girdi :)

Yorum bağlantısı
Yıldırım Özsevgeç

hayırlı olsun hocam, güle güle eskitin.

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

hayırlı olsun hocam, güle güle eskitin.

sagol dostum!

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...