İçeriğe Yönlendir

Dikmeli Deri Direksiyon Kılıfı

Efecan Topaloğlu

Recommended Posts

Efecan Topaloğlu

Aşağıda linklerdeki ürünler benim çok hoşuma gitti sizlerinde ilgisini çekeceğini düşündüm :) Bu arada fiyatın biraz yüksek olduğunu düşünsemde, profesyonel olarak kaplanan direksiyonlardan daha gösterişli olduğu için bu paraları hakkettiğini düşünebiliriz sanıyorum.

FORD FİESTA DİREKSİYON KILIFI

FORD FOCUS DİREKSİYON KILIFI

Yorum bağlantısı
İhsan Cingil

Ankara'da parayla bunun daha iyisini yapacaklarını ve daha ucuza maal olacağını tahmin ediyorum. :) Ama yine de hoş olmuş.

Yorum bağlantısı
Alaattin Zeki

Bence o parayı etmez. ayrıca resimde göründüğü kadar şık durmayacağına bahse girerim.

Yorum bağlantısı
Efecan Topaloğlu

Normal deri kaplama için 100-150TL arası fiyatlar dönüyor piyasada birde bu şekilde parçalı model yaptırmak istersek maliyet baya yükselebilir bence, uygulama yapılan fotoğraflardakinden biraz daha düzgün dikilebilir, yerleştirilebilir, tabi sonuç olarak profesyonel olarak kaplanmış deri direksiyonun kalitesi gözle görünür olarak farklı olacaktır.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bizim burada bir arkadaş yapıyor. Facebok'taki yaptığı uygulamaların foto linkini paylaşıyorum, bilemiyorum görülür mü.

http://www.facebook....y/photos_stream

Direksiyonlar falan gayet güzelmiş.Fiyatlarıda uygunsa sıkıntı yok.Gerçi sen arada olunca çok ekonomik olur sanırım.

Bu arada paspas falanda mı yapıyor acaba.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ankara da İlker Kadılar da bu işi yapıyor artık.Bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Direksiyonlar falan gayet güzelmiş.Fiyatlarıda uygunsa sıkıntı yok.Gerçi sen arada olunca çok ekonomik olur sanırım.

Bu arada paspas falanda mı yapıyor acaba.

Evet isteğe göre özel tasarım paspas yapıyor. Düşünen olursa elimden gelenin fazlasını yaparım tabiki. Yeter ki iş görülsün.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Evet isteğe göre özel tasarım paspas yapıyor. Düşünen olursa elimden gelenin fazlasını yaparım tabiki. Yeter ki iş görülsün.

Bana paspas lazım hocam.Aracın iç rengine uygun krem renk halı paspas.Kaliteli bir şey yapıyorsa alırım.Eh tabi uygun fiyatlı.Hem reklam yapmış olur forumumuz için :p:biggrin:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bana paspas lazım hocam.Aracın iç rengine uygun krem renk halı paspas.Kaliteli bir şey yapıyorsa alırım.Eh tabi uygun fiyatlı.Hem reklam yapmış olur forumumuz için :p:biggrin:

Nasıl birşey olacak örnek verirsen fiyat çalışması yaptırırım. Aman bea. :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Nasıl birşey olacak örnek verirsen fiyat çalışması yaptırırım. Aman bea. :)

Hacı bunun örneği mi var.Aracımın iç renginde krem renk halı paspas işte.Özel bir tasarım istemiyorum.Sadece tam uyumlu olsun halı kaliteli olsun yeterli.Maliyet arttırmayalım.Bakınayım yine ben gözüme güzel birşey gelirse gönderirim sana :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hacı bunun örneği mi var.Aracımın iç renginde krem renk halı paspas işte.Özel bir tasarım istemiyorum.Sadece tam uyumlu olsun halı kaliteli olsun yeterli.Maliyet arttırmayalım.Bakınayım yine ben gözüme güzel birşey gelirse gönderirim sana :)

Business'ciyiz biz. :)

Tamamdır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...