İçeriğe Yönlendir

Aks Sorunu

Onur Bahar

Recommended Posts

Onur Bahar

merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım bir sorunum var

aracım 91 mk5 xr3i

sol aks ses yaptıgı için yeni ile değiştirildi ama yenisi takılınca araçla 1 metre gidiyorum şanzıman tarafından aks çıkıyor.geri takıyorlar yine aynı yerden çıkıyo.

aksin porye ye giren tarafına önceden 3 pul koymuşlar.amac nedir bilmiyorum.bizde aynı şekilde yaptık 3pulu yeni aks ile taktık aks şanzıman tarafından düşüyor yürünce.

ne yapmak gerek yardımlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Ferhat Çengeloğlu

geçmiş olsun ; ne diyeyim Allah ustanın iyisine denk getirsin

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Şanzıman içinde aksın girdiği yerde bir sorun olmuş belli ki..İş büyük gibi duruyor :( Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım bir sorunum var

aracım 91 mk5 xr3i

sol aks ses yaptıgı için yeni ile değiştirildi ama yenisi takılınca araçla 1 metre gidiyorum şanzıman tarafından aks çıkıyor.geri takıyorlar yine aynı yerden çıkıyo.

aksin porye ye giren tarafına önceden 3 pul koymuşlar.amac nedir bilmiyorum.bizde aynı şekilde yaptık 3pulu yeni aks ile taktık aks şanzıman tarafından düşüyor yürünce.

ne yapmak gerek yardımlarınızı bekliyorum

aks kısa geliyor, muhtemelen aracın şasilerinde ayarsızlık var.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Xr3i gerçek Xr3i mi? motoru nedir? bu arabalar biraz hırpalandı zaman içinde, pullu tamirat ta bunu destekliyor, bazı parçalar bu arabaya ait olmadan uydurulmuş da olabilir, mesela şanzıman, günü geldi Explorer da , scorpio dan devşirme bile gördük, ne kasaplar var ki anlatılmaz. bulduğunuz aks da orjinal mi? çok uzak bir ihtimla büyük şans ister.

fotoğraf olsa daha çok fikir yürütülebilinir

Yorum bağlantısı
Onur Bahar

Xr3i gerçek Xr3i mi? motoru nedir? bu arabalar biraz hırpalandı zaman içinde, pullu tamirat ta bunu destekliyor, bazı parçalar bu arabaya ait olmadan uydurulmuş da olabilir, mesela şanzıman, günü geldi Explorer da , scorpio dan devşirme bile gördük, ne kasaplar var ki anlatılmaz. bulduğunuz aks da orjinal mi? çok uzak bir ihtimla büyük şans ister.

fotoğraf olsa daha çok fikir yürütülebilinir

çağlar abi dediğiniz gibi pullu tamirat yapıldı.2 tane kalın pul koydular aks başına 2 gündür sorun yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...