İçeriğe Yönlendir

Çin Malı Tablet Nasıl Yapılır.

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Kalite kontrol çok iyi, elektrik bağla sesini dinle yallah.

Bir kaç yere de tıkladı. hakkını yemeyelim :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben birşey görmüyorum?;Herkes görüp yorumlamış ama bomboş görüyorum???

Dns ayarlarınızı değiştirin..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

55 dolarlık da iyiymiş.. En azından test ediliyor.

Ben soğuk bakıyordum. .bir tane alabilirim :)

Ben beklemediyordum böyle.

Birinci ruhsuz, ses ve görüntü kaydı yapıyor... ikinci ruhsuz 7-8 dolar yevmiye ile neler yapabileceğini düşünürken izliyor ve dinliyor...

Ben içlerinin bu kadar düzgün olacağını tahmin etmiyordum. :)

Aynen abi :D

Bizim bir arkadaşın yeni aldığı cihazda aynen bu kızınki gibi görüntü vardı. Bir anlam verememiştik. Demek ki test kaydıymış :)

Demekki abi bunların yaptığı bir cihazmış :D

İstanbulda bir aile dostumuz uzun zaman önce sensörlü lambaların olmadığı bir zamanda bu sensörleri imal ediyor ve elektrikçilere satıyordu. İyi para kazanmaya başlamıştı ki piyasada bir den bir çok marka ve ürün belirdi. Sensörler ucuzladı. Çaresiz Çinde çok daha ucuza yaptırabilir miyiz sorusu akla geldi. Bağlantı kuruldu, Çinli üretici firmanın sorusu "bunu kaç lilarık yapalım". Yani adamlara 1 dolar dersen 1 dolarlık, 100 dolar dersen 100 dolarlık kalitede üretiyorlar. Görünüm aynı, yapanlar aynı fiyatı sen ne kadarlık istersen o.

Üniversite de okurken Çinli bir arkadaşım vardı. Proje yapıyoruz 5-6 kişi. Benim bilgisayarımda yaptık bir şeyler. Arkadaşlardan biri flash diske atalım da herkes çıktısını alsın evde baksın dedi. Çinli arkadaş flash diskini uzattı. Çinden gelen diske bir diğer arkadaşımın tepkisi "ya seninki olmaz bırak bozulur mozulur, Serkan seninkine yükle" dedi. Bende de Kingston var. Çinli arkadaş gülerek o ne malı dedi. Gerçekten o zamana kadar bakmamıştım. Made in Chine tabiki! Hep birlikte gülmüştük. Öyle aklıma geldi anlatayım dedim.

Adidas Nike ve puma ayakkabılara bir defa baktık hepsi made in china diyordu.

Yani çinde üretilmesi kötü olacağı anlamına gelmez. Ne kadar para o kadar köfte.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Alalım bire tane 7" androidli. arabalara bağlarız.. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

55 dolara satan kim abi :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Servet bulur...

Abi hızlı olsun android 4 destekli olsun :D

SErvet abiden bekliyoruz cevap :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Servet şehir dışında... Pazartesiye kadar ses çıkmaz ondan..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Önder

hepsi iyi güzel`de,o masaya elindeki aleti vuran şahısı anlamadım.amacı ne acaba.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

hepsi iyi güzel`de,o masaya elindeki aleti vuran şahısı anlamadım.amacı ne acaba.

Benim anladığım ses kaydedip yandaki bayanda onu dinliyor. Kayıt ve ses çıkışı testini yapıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Ben bağladım beğenmedin ya :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ben bağladım beğenmedin ya :D

Seninki otobüslerin koltuk arkası monitörleri gibi olmuş :D

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Bende var bi tane adamın bahsettiği Artes marka. Şu arkasında en azından bir firma var denilenden. Arkadaşım hediye etmişti sağolsun işimi görüyor. Tabiki bir ipad değil ama çok felaket de değil. Telefonumun büyük ekranlısı gibi bir şey film falan izliyorum bana yetiyor :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...