İçeriğe Yönlendir

Taunus - 74 Taunus Fastback Mk1 Restorasyon

Uğur Yumak

Recommended Posts

Bak ya :)

Güzel görünüyor, teşekkür ederim :)

Opak olması gerektiğini uzmanlar söylüyor. Ben de opak olsun, yeşil olsun diyorum. Ha bunu ta baştan söylemiştim. Bir de baktım ki şimdiye kadar kullandığım araçların 2 tanesi ve son aracım da yeşil. :D

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Vural
Arkadaşlar, birkaç gün içinde karar vermiş olmalıyım.  3 renk arasında kaldım. Bir defa daha hatırlamakta fayda var:

2hx14cx.jpg

xl0ccw.jpg

34y45xw.jpg

2vvoz91.jpg

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Vural

Opak olması gerektiğini uzmanlar söylüyor. Ben de opak olsun, yeşil olsun diyorum. Ha bunu ta baştan söylemiştim. Bir de baktım ki şimdiye kadar kullandığım araçların 2 tanesi ve son aracım da yeşil. :D

Senin cevabın belli sanırım :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Yeşil ve sarı daha çok zamanı yansıtıyor. Diğer renkler daha modern. Bence yeşil.

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Yeşil neden derseniz Hızlı ve Öfkeli Tokyo Driftin sonundaki yarışta eski model bir mustang vardı koyu yeşil cok sevmiştim o zaman yeşil rengi ve yakışacağı kanaatindeyim gece parıl parıl efsane oluyor. :D

Yorum bağlantısı
Evrim Şengüll

Konuyu buraya kadar büyük bir keyifle tek tek okudum. Tebrik ederim gerçekten çok başarılı bi çalışma olmuş. Bence yeşil :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Konuyu buraya kadar büyük bir keyifle tek tek okudum. Tebrik ederim gerçekten çok başarılı bi çalışma olmuş. Bence yeşil :)

Evrim bey, imza kısmına resim eklemiyoruz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evrim Şengüll

Evrim bey, imza kısmına resim eklemiyoruz.

Bilmiyordum şuan mobildeyim en kısa zamanda düzelteceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bilmiyordum şuan mobildeyim en kısa zamanda düzelteceğim.

Evrim bey, biz düzenledik.

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu
(düzenlendi)

Bence eski zamanlardan çıkıp gelmiş gibi olmalı. Sonuçta klasik otomobil, eger bakır olursa orjinalliğine uyulmamamış olur. En azından yeşil olabilir . Benim aracım olsa kesinlikle açık renklerden birini tercih ederdim ama yeşil klasik havayı daha çok hissedirir gibi duruyor. Böylelikle iç döşemede de istediğiniz renge uyar.

tarihinde Fedai Özoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Bugunde mi boyanmadi abi. Her gun forumu acinca aha boyandi deyip deyip hevesim kursagimda kaliyor. Boyansin artik :kafa:  :kafa:  :kafa:  :kafa: 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

en sondaki bronz. Sarı kısa sürede parlaklığını kaybedecek, yeşil fazla koyu hatları hiç göstermeyecek, bronz aynı zamanda değişik varyantalrı ile 2014 lerde de kullanılıyor, retro bir görünüm olur bence

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...