İçeriğe Yönlendir

Ford Focus III HB mi? Astra Classic III HB mi?

Emre Guneş

Recommended Posts

Emre Guneş

Ford'un sitesinde belki ford tercih edilecek ama.. :)

Bu iki aracı beğeniyorum. Sedan araçlardan biraz dar yani hangal gibi değil:) 35.000 TL'ye birini alabilecek olsaniz hangisini tercih edersiniz.

Benim için kokpit,donanım ,iç tasarım önde geliyor..

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Demir

keyf sizin ama bana kalırsa astra çok rahat araba yumuşak sürüşü rahat bende focus var ama astra tercihim ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

35e 2. el fIII benzinli trend mi alacaksınız? astra clasic trend focustan daha dolu olabilir o paralara ama yüzü eski. ben olsam ikisinide pas geçer golf 1.6 bakardım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Ben çok araştırdım ve size şunu açıkca söyleyim ford forumlarında opel diyen çıkmaz. Fordu kullanan birisi kolay kolay opel demez. Ama opel forumunu okuyun bir çok kişi kullandığı halde ford diyecektir.

Donanım habere memurlar nete filan bakın ben zamanında çok baktım bariz Ford diyorlar. Ama hayırlısı olsun tabi.

Yorum bağlantısı
Emre Guneş
(düzenlendi)

O Kadar pahalı olmaz:( 35.000 max düşme kaydıyla 0 almak istiyorum belki indirim olur diye.. Ama ikisi de çok güzel ve uzun değil sanırım. Hangisi daha büyük ben küçük tercih ediyorum. Park sorunu olmasin diye:) bir de uzunlar beni korkutuyor

tarihinde Emre Guneş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

35 bine sıfır focus bulabiliyorsanız hiç beklemeyin. ( koç indirimi vs bile o kadar fiyat düşürmez, anca ötvsiz olarak alabiliyorsanız alırsınız.)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...