İçeriğe Yönlendir

Yollara Atılan Nesneler

Hamit inan

Recommended Posts

Hamit inan

Teyzemin oğlu, eşi ve çocukları ile Fransa'dan Türkiye'ye gelirken çorluda otobanda kaza yaptı. Eşi ve 18 yaşında oğlu rahmetli oldu.
Diğer çocukları küçük olduğu için camdan fırladılar ve ufak tefek şeylerle kazayı atlattılar. Teyze oğluda yoğun bakımda kaldı.
Kaza dümdüz yolda gerçekleşmiş. Kendiside kazanın nasıl olduğunu farkında değil. Galiba ön sağ teker yolda birşeye çarptı ve parçalandı. Muhtemelen kaza 180-190 gibi bir hızda gerçekleşmiş.

Lütfen dikkatli olalım ve en azından araçta ailemiz varken daha dikkat edelim.

VEDE

Hani şu yollara bira şişeleri v.s atanlar varya. Allah onlara layık olduğu cezayı versin.

Saygılar.
Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş

Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabır versin.

Yorum bağlantısı
Hamit inan

Abi hızları da baya bir yüksekmiş ama ya :s

Allah Rahmet Eylesin abi

Evet. Hepimizin yolu bulunca arada üstlendiği bir risk. O yüzden dikkat etmek gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Özgür Çakırhan
(düzenlendi)

Teyzemin oğlu, eşi ve çocukları ile Fransa'dan Türkiye'ye gelirken çorluda otobanda kaza yaptı. Eşi ve 18 yaşında oğlu rahmetli oldu.

Diğer çocukları küçük olduğu için camdan fırladılar ve ufak tefek şeylerle kazayı atlattılar. Teyze oğluda yoğun bakımda kaldı.

Kaza dümdüz yolda gerçekleşmiş. Kendiside kazanın nasıl olduğunu farkında değil. Galiba ön sağ teker yolda birşeye çarptı ve parçalandı. Muhtemelen kaza 180-190 gibi bir hızda gerçekleşmiş.

Lütfen dikkatli olalım ve en azından araçta ailemiz varken daha dikkat edelim.

VEDE

Hani şu yollara bira şişeleri v.s atanlar varya. Allah onlara layık olduğu cezayı versin.

Saygılar.

Amin diyelim yola çöp atanlarla ilgili söyledikleriniz için

Geride kalanlara Allah sabır versin ölenlere de allah rahmet eylesin, biz ne zaman adam oluruz. Biraz zor sanırım ne dersiniz

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun yeniden. Malesef aynı resmi bugün 2. defa yüklüyorum

ygZnZJp.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun yeniden. Malesef aynı resmi bugün 2. defa yüklüyorum

Evet o konuda paylaşacaktım ama Burada yeni konu açtım. Onun anlatımını görünce aklıma geldi. O şanslı imiş. Allah korumuş.

Yorum bağlantısı
Misafir

Allah rahmet eylesin,mekanları cennet olsun...3 yıl öncede biz o taraflarda akrabalarımızı kaybettik...aynı aileden 4 kişiyi koyduk kara toprağa.... :( Ne olur yavaş gidelim,hız kurallarına uyalım...

Yorum bağlantısı
Hamit inan

4-5 yıldır borç ödüyordu. Tam borçları bitmiş, tatile geleceklermiş.

Hani insan varacağı yere yaklaştığında daha da sabırsızlanıyor gaza dahada çok basıyor ya. O misal. Yıllarca bekle. Bir kaç saat daha sabredeme.

Zaten kazaların büyük bir bölümü hedefe 30 dakikadan daha az kalınca gerçekleşirmiş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Allah rahmet eylesin. Hastalara acil şifalar diliyorum. Aileye sabır diliyorum.

Yolda soyulan lastik kaplamaları atılan kola kutuları soda şişeleri bira şişeleri ne kadar tehlikeli. Atanların da öbür dünyada cezasını çekeceği de aşikar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Akif Acer

ALLAH rahmet eylesin yakınlarına sabır diliyorum.

Yorum bağlantısı
Emre Tutak

Allah rahmet eylesin ,yakınlarına sabır versin. Allah insanlara da akıl, fikir versin ..

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

Allah rahmet eylesin, diyecek söz yok. Gurbet hasretiyle insanlar biran önce topraklarına ayak basmak istiyorlar sanırım.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Başınız sağolsun. Size ve tüm sevdiklerine sabır dilerim. Mekanları cennet olsun.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Başınız sağ olsun. Allah, rahmet eylesin, geride kalanlara can sağlığı versin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

çok üzücü. araçtan dışarı sigara bile atanın...

scirocco geçer geçemez diyen grup bu mesajı iki kere okusun.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Allah rahmet eylesin. Yaralılara acil şifalar dilerim.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Allah rahmet eylesin.....Kalanlara sabır diliyorum....

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Allah rahmet eylesin. Başınız sağolsun. Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...