İçeriğe Yönlendir

Renault Kangoo

Yücel Direnci

Recommended Posts

Yücel Direnci

kangoo Energy dCi 75, 90 ve Energy TCe 115 modellerini de içeren benzinli ve dizel motorlarla sunulacak. Seçenekler arasında bir de Energy dCi 110 modeli mevcut. Bu modelin karbondioksit dışa salımı ise kilometrede sadece 115 gram!

Sınıfının en kaliteli versiyonu olacak olan Extrem modeli iki tonda siyah ve koyu metal rengi ön tamponun yanı sıra 15 inç boyutunda ki alaşım jantlar, yan şerit kalıbı, tavan çıtaları ve karartılmış arka camlar ile birlikte geliyor.

Business ise orta halli bir model olarak değerlendirilirken daha çok aracı iş amaçlı olarak kullanan sürücülere tavsiye ediliyor. Bazı mevcut ekipmanlar arasında yokuşta çalıştırma asistanı ile ESC ve geliştirilmiş yol tutuşu, Renault R-Link multimedya sistemi, durdur/başlat özelliği, ESM (Energy Smart Management) ve Bluetooth ile USB girişi destekli yeni bir radyo bulunuyor.

Şimdiden siparişe açılmış olan 2013 model Renault Kangoo, nam-ı diğer “serbest aktivite aracı”, Fransa’da 18,200 Avro’dan başlayan fiyatlar ile yeni sahiplerine kavuşuyor olacak.

ovyn3iR.pngl8PyEQ3.pngCkA0hXU.png

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bazı mevcut ekipmanlar arasında yokuşta çalıştırma asistanı

Bu nedir ?

Yorum bağlantısı
Yücel Direnci

Bu nedir ?

yanlış yazılmış olabilir yokuş kalkış olmalıdır heralde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

Jantları çok hoşuma gitti... renkte güzel

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

:) Geldim. Önce bodoslamadan gireyim.

Be Allahın tasarım özürlü reno mühendisi, hala acil flaşör düğmesi niye sağda ? Çitan'da mercedes, sana bu düğmeyi adam gibi yere koy dedi, koydun, bunda neden inatla sağda duruyor ?

Kadında aşk, gözlerden, arabada aşk farlardan başlar. Hala H4 gibi ilkel sistemin nesini koyarsın araca ?

Bu kadar donanım Çitan isteyince aklına mı geldi, yoksa aynı aracın yıldız versiyonu 50-60.000 tl 'ye gidince iştahın kabarıp janjanlı mı yaptın ?

Hala arka camları standart hale getirmemişsin, yok businesmiş. Motoru 110 yaparsın tabi. Devşirme 105 elinde patladı, ne mitsubishi, ne Mercedes nede Nissan almadı motorları. Adam gibi motoru anca yapmak aklına geldi dimi?

oh. bee içim soğudu biraz..

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servet abiiiii,

Bak 110'luğu geliyor :)

Anca akıllandılar :)

Servet abi yazılmış zaten listeye :D

elimdekileri satsam da, dacia'ya dönsem diye dua eder haldeyim :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

:) Geldim. Önce bodoslamadan gireyim.

Be Allahın tasarım özürlü reno mühendisi, hala acil flaşör düğmesi niye sağda ? Çitan'da mercedes, sana bu düğmeyi adam gibi yere koy dedi, koydun, bunda neden inatla sağda duruyor ?

Kadında aşk, gözlerden, arabada aşk farlardan başlar. Hala H4 gibi ilkel sistemin nesini koyarsın araca ?

Bu kadar donanım Çitan isteyince aklına mı geldi, yoksa aynı aracın yıldız versiyonu 50-60.000 tl 'ye gidince iştahın kabarıp janjanlı mı yaptın ?

Hala arka camları standart hale getirmemişsin, yok businesmiş. Motoru 110 yaparsın tabi. Devşirme 105 elinde patladı, ne mitsubishi, ne Mercedes nede Nissan almadı motorları. Adam gibi motoru anca yapmak aklına geldi dimi?

oh. bee içim soğudu biraz..

Bak yıkılıyom....Ahanda yıkıldım..... :sandalye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yeni panjuruda her araca uyguladılar ya bu nedir :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Yeni panjuruda her araca uyguladılar ya bu nedir :)

Aynısını pug da vw de ford da yapıyor :)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Aynısını pug da vw de ford da yapıyor :)

Aynen :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

izin verilen toplam ağırlığa bakar, buradan yükleme ağırılığını hesaplarım, Dacia Dokkers bunun tepesinden atlar, virajı da döner, gazlar gider.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tata yapsa anlardım da, bu görüntüye ben güzel diyemiyorum

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ford bence tek olucak.

Bu arabayı kadıköy taksim dolmuş hattına satabilecek mi Ford?

Yorum bağlantısı
Yücel Direnci

Bu arabayı kadıköy taksim dolmuş hattına satabilecek mi Ford?

orası hakkında pek bilgim yok :(

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

onlara Röno çoktan sattı bile, Express trafic

Anlatmak istediğim noktayı belirtebildim diye düşünüyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...