İçeriğe Yönlendir

Absürt Ölümler...

Misafir

Recommended Posts

Misafir

öyle, arkadaşlarımın benim için en çok söyledikleri sözdür. bir gün sen yemekten ölürsün derler hep bana... bakalım göreceğiz :biggrin:

İsveç kralı gibi yapma ama :biggrin:

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

İsveç kralı gibi yapma ama :biggrin:

onun kadar da olamam herhalde... 15 porsiyon tatlı mı yemişti... ben en fazla yarım kilo :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

onun kadar da olamam herhalde... 15 porsiyon tatlı mı yemişti... ben en fazla yarım kilo :biggrin:

Ben kendimden bahsetmiyim o zaman :biggrin:

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Ben kendimden bahsetmiyim o zaman :biggrin:

ooooo :shok: :shok: hanıma söylemem lazım o zaman benim. nedir kapasite durumu? :)

Yorum bağlantısı
Misafir

ooooo :shok: :shok: hanıma söylemem lazım o zaman benim. nedir kapasite durumu? :)

Foruma has kilo sınırı yazıyor üyelik şartlarında :biggrin:

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Foruma has kilo sınırı yazıyor üyelik şartlarında :biggrin:

hadi yaaa ben nasıl üye oldum o zaman. ben neden görmedim o zaman. acilen kilo mu vermem gerekiyor, nayır nolamaz...

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
(düzenlendi)

Aklıma geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz usta oyuncu ve tiyatrocu Metin Serezli ve Levent Kırca ve ekibinin oynadığı ''Görünmez Kaza'' belgeseli skeci geldi. Burası Türkiye , burda herşey olur Allah Metin Serezli'yede rahmet eylesin.

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Video açılmıyor, tekrar deneyiniz
Yorum bağlantısı
Misafir

hadi yaaa ben nasıl üye oldum o zaman. ben neden görmedim o zaman. acilen kilo mu vermem gerekiyor, nayır nolamaz...

Yok sen tam tersini anlamışsın :biggrin: kulüp üyeliğinden bahsettim ben. :biggrin:

Aklıma geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz usta oyuncu ve tiyatrocu Metin Serezli ve Levent Kırca ve ekibinin oynadığı ''Görünmez Kaza'' belgeseli skeci geldi. Burası Türkiye , burda herşey olur Allah Metin Serezli'yede rahmet eylesin.

Abi açılmıyor :unsure2:

Yorum bağlantısı
Misafir

Yok sen tam tersini anlamışsın :biggrin: kulüp üyeliğinden bahsettim ben. :biggrin:

O zaman senin üyelik düşer adamım. Fotoğraf ekletme bana :spiteful:

Yorum bağlantısı
Misafir

O zaman senin üyelik düşer adamım. Fotoğraf ekletme bana :spiteful:

Sen önce bu tarafa gel ondan sonra konuş :biggrin:

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Abi açılmıyor :unsure2:

zamanı gelince biz de istiyoruz canım kulüp üyeliği :fiuw:

Yorum bağlantısı
Misafir

zamanı gelince biz de istiyoruz canım kulüp üyeliği :fiuw:

Her üye için temenimizdir İK hariç :biggrin:

Sus bir de cevap yazmış. :)

Tehditmi ediyorsun :biggrin:

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Paylaşım sitesinden girince açıyor ama burada neden açmadığını anlamadım.

Yorum bağlantısı
Misafir

Paylaşım sitesinden girince açıyor ama burada neden açmadığını anlamadım.

Belki forumlarda yayılanmasına izin vermemişlerdir...

:seytan:

Absürt üye seni :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Erkek arkadaşıyla kavga etmeden önce tüm gün boyunca alkol alan Cleveland'lı Mia Landingham, önce erkek arkadaşı Mikal Middleton-Bey'e yumruk attı.

Kendisini tutan erkek arkadaşına iyice sinirlenen kadın, onu yere düşürüp üzerine oturdu.

Olayın gerçekleştiği zaman 136 kilo ağırlığında olan Mia'nın erkek arkadaşı sadece 54 kiloydu ve genç adamın üzerinden kalktığında, sevgilisi havasızlıktan boğulmuştu. Dün mahkemeye çıkarılan kadın, olaydan pişman olduğunu belirtse de, 3 yıl hapis cezası ve 100 saatlik kamu servisi cezası aldı.

:D

x2jbsh.png

Yıkıldım :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Konsantre kulüp üyesi :)

Buhar üye daha iyi oldu... :D

Erkek arkadaşıyla kavga etmeden önce tüm gün boyunca alkol alan Cleveland'lı Mia Landingham, önce erkek arkadaşı Mikal Middleton-Bey'e yumruk attı.

Kendisini tutan erkek arkadaşına iyice sinirlenen kadın, onu yere düşürüp üzerine oturdu.

Olayın gerçekleştiği zaman 136 kilo ağırlığında olan Mia'nın erkek arkadaşı sadece 54 kiloydu ve genç adamın üzerinden kalktığında, sevgilisi havasızlıktan boğulmuştu. Dün mahkemeye çıkarılan kadın, olaydan pişman olduğunu belirtse de, 3 yıl hapis cezası ve 100 saatlik kamu servisi cezası aldı.

:D

Yıkıldım :D

Bu ne yaaa :hahahoho: :hahahoho: :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Hakan bey, akşam akşam beni güldürdünüz, Allahta sizi güldürsün :D :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...