İçeriğe Yönlendir

Triger Seti Değişimi Servis Ustası Hatası

Serkan Şimsek

Recommended Posts

Ahmet Buğrak Gözel

Konu acılmışken bende yarın triger seti değiştirecem.Servis 350 tl özel servis 250 dedi.ne yapayım şimdi

Yorum bağlantısı
Ahmet Buğrak Gözel

Kafam karıştı şimdi

Burada tek yetkili servis var...

Yorum bağlantısı
Misafir

Konu acılmışken bende yarın triger seti değiştirecem.Servis 350 tl özel servis 250 dedi.ne yapayım şimdi

Özel servis tanıdıksa orada yaptır...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Kafam karıştı şimdi

Burada tek yetkili servis var...

Senin o tarafta yetkili servis tercih edilmeli bence..Özel servislerde usta bulmak daha zordur.Kasap fazlaca :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Buğrak Gözel

Zaten sıkıntı orda özel serviste pek güven vermiyor

Kime sorsam yaparım diyor...:-)

Yorum bağlantısı
Misafir

Zaten sıkıntı orda özel serviste pek güven vermiyor

O zaman tek yol kalıyor,oda yetkili servis....

Yorum bağlantısı
Ahmet Buğrak Gözel

İşin garibi yetkili servistekilerde özel servisten gecme.....

Sinerji nakliyattık bakliyat olduk gibi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çağlar bey bana bir kağıt imzalattılar krank kasnağı ve motor kulağı arızalı kendi isteğimle değiştirmiyorum diye yoksa gitmezmiyim herşey hazırlanmış

arızalı tamam da, lifte aldıktan sonra oluşmuş arızayı siz o an anlamayabilirsiniz, o kağıdın değeri 1 gün öncesinin gaztesi kadar, bayii , olmadı Ford size sahip çıakrdı bence.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ahmet Buğrak sen yinede yetkili servise git.

Yorum bağlantısı
Ahmet Buğrak Gözel

Evet abi yetkili servise götürecem yarın

Yorum bağlantısı
İsmet Oruç
(düzenlendi)

Ford Yetkili Servisi ve Bayisi

Başer Otomotiv

Nedense şaşırmadım :)

Bir süre sonra yeni kampanyalar için sizi tekrar davet edecekler buna da hazırlıklı olun :)

tarihinde İsmet Oruç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Şimsek

arızalı tamam da, lifte aldıktan sonra oluşmuş arızayı siz o an anlamayabilirsiniz, o kağıdın değeri 1 gün öncesinin gaztesi kadar, bayii , olmadı Ford size sahip çıakrdı bence.

Zaten Telefon konuşmalarım Ford ile yapıldı onlar bana trigerle motor kulağının alakası yok dedi servis demedi o yüzden Ford a da güvenim kalmadı

Yorum bağlantısı
Misafir

Tam bir oldubitti olayı, servis kendi hatası nedeniyle olaşacak maddi kaybı müşteriye yükledi. İspatı neredeyse imkansız bir durum, bunu bildikleri için de umursamaz bir tavır içindeler. Ben aracı tanıyorum ve servise gitmeden önce böyle bir sorunu olmadığını da biliyorum, ne yazık ki o servisten uzak durmaktan başka bir şey yapamıyoruz.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Semih Özcan

abim hangi servis bilmiyorum ama senin kulak nasıl koptu biliyon mu tirger tarafındaki kulagı aldılar sonra arbayı kaldırdılar motor düştü kulak koptu krank kasnagıda kesin sökemediler şittet uyguladılar garibime öyle bozuldu allahtan kartere sehba koyduklarında karteri patlatmamışlar :) ankaradaki ford kullanıcılarına özgür fordu tavsiye ediyorum ivedik 88 1. bölgede her zamn yaptıkları işin garantisini verirler ustlıkta 1. sınıf irtibat için facedeki sayfasına yazabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Geçmiş olsun gıcık bir durum.Arkadaşlar diyorsunuz ya garantisi olmayan aracımı servise hayatta sokmam diye.İmkanı olan şehirler için haklısınız.Atıyorum bende İstanbul'da olsam en azından yetkili servise uğramam.Ancak daha küçük şehirlerde usta bulmak ciddi sıkıntı yaratıyor.Aracı aldığımdan beri adam gibi bir usta arıyorum.Aynı sorun sebebiyle 5-6 ustaya sordum.Herkes farklı birşeyler söylüyor.Aracımdaki sesi egr nin emme manifoltuna bağlandığı yerden yapıyor dediler gittik yaptırdık yine aynı ses var.Yarın aynı yer yeniden sökülecek.Sesin gideceğini düşünmüyorum ama emme manifoltu temizlensin diye yine yaptıracağım.Ford özel servis e gittim ustaya diyorum hava emiş hortumu patlak yok değil diyor inatlaşıyor benimle.Yani demem odur ki servise gitmekten başka çara kalmıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...