İçeriğe Yönlendir

Yeni Kuga Bulamıyorum...

Gökhan Semiz

Recommended Posts

Gökhan Semiz

Eskisini verip yeni kuga alacağım.Tokat oruçlar bayisinde takas ve fiyatta anlaştık.ancak ön siparişler hep satılmış.şimdi araç bulamıyoruz.aramızda ford bayisinde satış elemanı olup bana yardımcı olabilecek veya yol gösterebilecek birileri varmı.acele ediyorum çünkü araca zam geleceği söyleniyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sayın Gökhan Semiz;

Forum kullanımında uyulması gereken kurallarımız bulunmaktadır.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...forum-kurallari linkinde bulunmaktadır.

Gerekli görüldüğünde konu ya da mesajlar silinebilir, birleştirilebilir, taşınabilir.

Mesajlarınızı göremiyorsanız kendi profilinizden içeriklerim bölümünden görebilirsiniz.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

- Ford Club Türkiye Yönetimi

Eskisini verip yeni kuga alacağım.Tokat oruçlar bayisinde takas ve fiyatta anlaştık.ancak ön siparişler hep satılmış.şimdi araç bulamıyoruz.aramızda ford bayisinde satış elemanı olup bana yardımcı olabilecek veya yol gösterebilecek birileri varmı.acele ediyorum çünkü araca zam geleceği söyleniyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Ne kadar gelirse gelsin zam araca verceğiniz nakitin faizi kadar artmaz. Kışa alsanız ne olur mesela?

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Uz

Ford müşteri hizmetlerini arayın. En iyi onlar yardımcı olurlar size. Tüm türkiyede bayideki araç stoklarını online olarak görebiliyorlar. Ben C-Max'i alırken 1,6 dizel fiesta için stok sorgulatması yapmıştım. Bayi yapamıyor veya yapmıyor bilmiyorum fakat müşteri hizmetleri stok sorgulaması yapabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Yalova'daki servisten yarın bilgi alabiliriz. En son vardı 2-3 tane..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Gökhan Semiz, Grup Vitamin'in solistiydi di mi? Çok iyi çocuktu...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Valla çok doğru abi iyi yakalamışsın... :good1:

Yorum bağlantısı
Emin Köseler

Bu sabah yine her sabah gibi sıkıldım istanbuldan moralim bozuk...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Buradaki bayiden bilgi aldım. Şu an için haziran sonuna kadar sıra varmış. Hazirandan önce teslim mümkün değil diyorlar..

Yorum bağlantısı
Gökhan Semiz

Bu sabah yine her sabah gibi sıkıldım istanbuldan moralim bozuk...

evet öyleydi maalesef,ALLAH rahmet eylesin.

Buradaki bayiden bilgi aldım. Şu an için haziran sonuna kadar sıra varmış. Hazirandan önce teslim mümkün değil diyorlar..

Bu nasıl iş henüz araç doğru dürüst trafiğe bile çıkmadı ama ön siparişle temmuza kadar hepsi satılmış.ekonomi gerçekten kötü!

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Çalgı Çengi filminde de rahmeti Gökhan Semiz'in adı geçen bir sahne var... Linkleyemedim mobilden

Yorum bağlantısı
Gökhan Bilge Aldırmaz

Ankara Tur Oto mayıs teslim ön sipariş alıyor..fiyatıda sabitliyor..Harun beyle görüşebilirsiniz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2013 tescillerde kural değişti, tüm bayilerin siparişleri mayıs gibi gelmeye başlayacak, bu seneye ait bir gecikme

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...