İçeriğe Yönlendir

1000 Kmde 1 Litre Yağ Tüketimi Ztec

Mert Çakar

Recommended Posts

Anil Berke Kavraal

tavsiyeniz nedir o zaman yarın düzelticem ancak artık 5-30 yag koymak istemiyorum 2dir yakıyor yeter 5-30 koydugum diye düşünüyorum :) size zahmet arastırırsanız hani 10-60 yagı banada bi tavsiyede bulunabilirsiniz belki ben arastırdım kestiğini duydum ama ne kadar doğru nekadar yanlış bilemiyorum :s

yok hep 2200 2700 arası vites degistiririm yuksek hiç kullanmadım :s

biz size doğrusunu yazıyoruz siz gene nasıl yanlış yapıyım diyorsunuz :)

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Bu kadar yağ motorda bir araya gelince çayda çıra oynamaya başlamışlar...Motor yağınızı komple boşaltın hatta ve hatta biraz bekleyin iyice süzülsün.Yeni yağ ve yağ filtresi koyup yeniden deneyin....

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

biz size doğrusunu yazıyoruz siz gene nasıl yanlış yapıyım diyorsunuz :)

doğrusunu söylüyorsunuzda :) 2dir 5-30 koyuyorum zaten yakıyor yani sıkıntım o kalınlaşınca sıkıntı çözülür mü onu bilemedim :)

Yorum bağlantısı
Mert Çakar
(düzenlendi)

merhaba arkadaşlar 10-60 mabil 1 yağ kullandım ve restore marka motor onarıcı kullandım,yağımı değiştikten sonra şuan 1500 km yol yaptım.motor sesi ciddi biçimde azaldı,çekişim fazlasıyla hissedilir derecede arttı yani kesinlikle psikolojik değil.yakıtımda yaklaşık %5 civarında bir düşüş sagladığını düşünüyorum.ilerde belki daha büyük sıkıntı çıkartıcak ama şuanlık bir sıkıntım yok.aynı gün abimin megane 2 aracındada 5-30 yağ kullanıyorduk.motordan şıkırtı sesi gelemeye başlamıştı son zamanlarda aynı gün onada aynı uygulamayı yaptık motor sesi ve çekişi benim aracımdan daha çok değişti açıkcası restore motor onarıcı ve mobil 10w-60 yağ inandımki hayat kurtarıyor.umarım bu tarz sıkıntısı olan arkadaşlara yardımcı olur

tarihinde Mert Çakar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şu an rektifiye gerekiyor ise, (gerekir gerekmez bilemem de) 100 TL ye iş bitecek ise, bu şekilde devam ederseniz 150 TL masrafa davetiye açarsınız.

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

kesinlikle dediğiniz gibi ama öğrencilik işte son sene zaten bu seneyi çıkartsında seneye elden bir şekilde elden çıkartıcam :)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...