İçeriğe Yönlendir

1.2 Tsi Dsg Jetta

Cihan Beliceli

Recommended Posts

Cihan Beliceli

Ey cemaat 1.2 tsi dsg comfortline jetta nasıl bilirsiniz cemaat. Günahları varmıydı. Sıfır opak renk 50.800 tl geliyor bana. Buda olmazsa araba bulun bana diyorum başkada bişey demiyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sıfır yerine 20-30bin km de yok mudur?

50bin verip 3 ay bekleyecek misiniz?

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

122 hp. yakıt değerleri uygun. hemde dsg. hemde comfortline. sizi "diğer modeller" kısmına alalım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Sıfır yerine 20-30bin km de yok mudur?

50bin verip 3 ay bekleyecek misiniz?

İstanbul acarlarda ellerinde var şuan hemen teslim

122 hp. yakıt değerleri uygun. hemde dsg. hemde comfortline. sizi "diğer modeller" kısmına alalım :)

Düzelteyim 1.2 105 beygir 1.4 122 beygir

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Yakıt sizi üzmeyecekse, hayırlı olsun.

:unsure2:

Hayırlı olsun diyoruz o zaman :)

Kararsızlık aşamasındayım daha karar vermedim :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Araç benzinli sonuçta, yakıtını, cebinizi iyi hesaplayın.

Yorum bağlantısı
Hüseyin İlik

Bu tsi motorlara vialle'nin sıvı püstkürtmeli kitini takıyorlar. Üstelik bu sistem tamamen benzin enjektörlerini kullanıyor. Sıvı olduğu için soğutma problemi yok. Ayrıca hiç benzin de kullanmıyor. Ancak biraz pahalı. Bİldiğim karadı ile 4000 - 5000 TL civarında.

Yorum bağlantısı
Melih Gülbahar

1.6 tdı dsg gerçekten mükemmel sürüş zevki olsun yakıt olarakta ortalama şehir içi 0.325 krş yakıyor 1.4 tsi dsg ise bana göre 1.6 tdi daha iyi öncelikle motor sesi diye bişey yok 1.6 tdi çalıştırınca sanki gökgürüldüyor :D yakıt konusuna gelincede şehir içi ortalama 0.450 - 0.500 krş yakıyor ivmelenmesi ve süratlenmesi 1.6 ya göre daha iyi bana kalırsa 1.4 alın derim . hayırlı olsun şimdiden.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Dediğim gibi henüz karar vermedim araştırıyorum ne alabilirim diye aracı test ettiğimde şunu gördüm otomatik vites veli nimetmiş.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Jetta alacaksanız 1.4 alın. Hatta ben olsam skoda rapid bakardım yaklaşık 4-5 bin daha ucuza aynı teknik güncel tasarım

Neden 1.2 jetta değil derseniz büyük kasa küçük motor eskiyen yüz.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

iyi araç motor basittir. toyota auris e de bakın cvt

Auris çok basık hocam, benim fiesta bile daha ferah. Sanki b segment araç gibi. Arka tasarımı i30 dan almışlar gibi. i30la Auris karşılaştırıyorum, devir tersine dönmüş. i30 hem daha kaliteli, hem daha geniş. Zaten daha pahalı da.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

iyi araç motor basittir. toyota auris e de bakın cvt

İllaki otomatik olacak değil ama otomatik vites çok güzel bir şeymiş hep önyargılı yaklaşmıştım. Şu anki aracımdan daha büyük bir araç bakıyorum.

Jetta alacaksanız 1.4 alın. Hatta ben olsam skoda rapid bakardım yaklaşık 4-5 bin daha ucuza aynı teknik güncel tasarım

Neden 1.2 jetta değil derseniz büyük kasa küçük motor eskiyen yüz.

Focustan inip rapide binmem binersem yeni kasa octavia olabilir. Skoda da parça sorunu can sıkıyor.

Aracın motor numarasını alıp, LPG takılıp takılamadığını vialle'ye sorun. Okeylerlerse alın ve vialle taktırın. Dizelden daha az yakarsınız ve klasik LPG kahrı çekmezsiniz.

Lpg hiç düşünmedim düşünmemde diyorum. Otoparklarda sıkıntı çok güvenli gelmiyor nedense. Sıfır 2012 passat 1.4 comfort baktım 55bine geliyor bana karar veremiyorum bir türlü. Son aracım kesinlikle dizel full+full cmax olacak otomatiğini bekliyorum gelirmi ilerleyen yıllarda bilmem.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Skoda da parça sorunu derken. Vw müşterisini seviyorum

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Skoda da parça sorunu derken. Vw müşterisini seviyorum

Parça tedarikleri sıkıntılı oluyormuş öyle duymuştum. Allah kaza bela vermesin tabi de.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

listede 54 bin TL, vw bu kadar indirim yapmaz?

araba seçmek zordur, otomatik değil ama yeni kasa, led far opsiyonlu 1.6 tdi Leon da aynı fiyat :fiuw:

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

listede 54 bin TL, vw bu kadar indirim yapmaz?

%6 doğuş personel indirimi var çağlar abi. Abi senin düşüncelerin neler vw grubu olarak.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aynı mekaniğe 5-6 bin TL ucuza ulaşılıyor Seat ta, biraz da görünümü ve duruşu genç işi, canlı kıpır kıpır, benim hoşuma gidiyor. görüş ne ki, cupra yı zaten 3 yıl oldu katalı filoya :D

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Aynı mekaniğe 5-6 bin TL ucuza ulaşılıyor Seat ta, biraz da görünümü ve duruşu genç işi, canlı kıpır kıpır, benim hoşuma gidiyor. görüş ne ki, cupra yı zaten 3 yıl oldu katalı filoya :D

Leon mu diyorsun çağlar abi. Aile arabası lazım bize ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bagaja kadar içleri aynı, zevk meselesi, jetta çok düz, dümdüz....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Seat'a haftasonu bi gitmek lazım o zaman.

Jetta nalesef vwnin üvey evladi :( Ic kalitesk falan heryer cok sert.

1.2tsi benzin olarak sizi uzebilir cok bastiginkz zaman ..

Polo ve tiguan gibi. evet dizelden sonra benzinli nasıl olur bilmiyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...