İçeriğe Yönlendir

Opel Astra Classıc I I I Radyo-Cd Çalarda Ses Kesme (Mute) Özelliği

Korhan Şenörer

Recommended Posts

Korhan Şenörer

Arkadaşlar, işyerimden bir arkadaşımda Opel Astra Classıc III (2011 Model) var. Radyo-Cd Çalarda ses kesme (Mute) özelliğini bulamamış. Böyle özellik varmı, varsa nereden, nasıl kullanılıyor? Bilgisi olan varsa ve yazarsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

abimde şirket arabası vardı astra (şuan satılan son modelin bir öncesi),o da aynı şeyden şikayet ederdi.mute tuşu yok :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

AAahahahahaaaa... Komik ama. :crazy:

Araba alırken "Teybin ses kesme (mute) tuşu var mı?" diye sorulur mu yaaaaahahahahaaaa... :p

Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

Focus 3'lerde de yok.. Üreticiler sesi kesmemizi istemiyorlar demek ki :D

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Focus 3'lerde de yok.. Üreticiler sesi kesmemizi istemiyorlar demek ki :D

B Max'te de yok ama Radyo yada Cd çalarken Aux tuşuna basılınca ses kesiliyor. Ama aux girişinden harici bir ses kaynağı bağlı iken ve çalarken sesi nasıl keseriz denemedim. :biggrin:

Araba alırken "Teybin ses kesme (mute) tuşu var mı?" diye sorulur mu yaaaaahahahahaaaa... :p

Abi zaten alırken sormamış, aldıktan sonra fark etmiş :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

90 larda üzerinde teyp bile olmayan kuşları alırken (hatta 80 lerin ortasında o kuşlar için 6 ay sıra beklerken) böyle gülmüyordun ama :bambam:

hatırlıyorum,özellik olarak şöyle yazardı: radyo teyp bağlantısı için elektrik hattı.(çünkü o bile yoktu bir zamanlar :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

90 larda üzerinde teyp bile olmayan kuşları alırken (hatta 80 lerin ortasında o kuşlar için 6 ay sıra beklerken) böyle gülmüyordun ama :bambam:

hatırlıyorum,özellik olarak şöyle yazardı: radyo teyp bağlantısı için elektrik hattı.(çünkü o bile yoktu bir zamanlar :crazy:

Almadım ki olm. :p

B Max'te de yok ama Radyo yada Cd çalarken Aux tuşuna basılınca ses kesiliyor. Ama aux girişinden harici bir ses kaynağı bağlı iken ve çalarken sesi nasıl keseriz denemedim. :biggrin:

Abi zaten alırken sormamış, aldıktan sonra fark etmiş :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Ben de onu diyorum Korhan, sorulur mu hiç? ;) Demek Opel'de sorcaz artıkın; "Abi bunun sessize alma tuşu var di mi?" Dava açsak kazanır mıyız ki? :unsure2:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

aslında direksiyondan hem ses açma ve kısmaya basın deneyin derim genelde oluyor :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

aslında direksiyondan hem ses açma ve kısmaya basın deneyin derim genelde oluyor :D

yok,biz dava aççaz :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

motorun sesini duymasınlar diye mute yok mu artık yani :s

Çağlar abi, astra'nın izolasyonu hiç hoşuma gitmiyor zaten, gürültü çok fazla geliyor kabine, haklısın radyo/cd çalar sesi motor sesini bastırsın diye mute koymamışlar herhalde :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

İşte o zaman ses kesilmiyor. Direk kapatmak lazım tüm müzik sistemini. Ben öyle yapıyorum bazen.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...