İçeriğe Yönlendir

Japon Balığı Üretim

Samet Yarın

Recommended Posts

Samet Yarın
(düzenlendi)

Merhaba 2 tane japon balığım var bir birlerinin pesindeler hep sabah yumurtlamıslar sanırım yavru elde edebilmek icin ne yapmalıyım ?

tarihinde Samet Yarın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Japondan yumurta almak büyük başarı tebrik ederim. Tam bilgi veremem ama zor ve riskli dönem başladı :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

JApon balıkları yavrulayacağı zaman akvaryumun suyu rakı beyazı gibi bir renk alır balıkların salgılarından dolayı, öyle bir durum oldu mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Samet Yarın

Evet oldu yumurtlamada var cama yapisti 50 tane vardır ancak bundan sonra baliklarin ayrilmasi falan gerekiyormus

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Ayırırsanız iyi olur, sineklik teli ile bir çerçeve yapıp ayırırsanız sonuç alabilirsiniz diye düşünüyorum. Kolay gelsin......

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Ben yavru alan duymadım henüz üretimhanelerde bu detay mutlaka biliniyordur ama hobi olarak japon balığı ürete hiç rastlamadım

Yorum bağlantısı
Samet Yarın

Daha once 4 kere daha oldu böyle erkegin sağılmasi gerekiyormus yontem bilmedigim icin sonucta alamıyorum

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben japondan yumurta alan çok gördüm ama yavru alan hiç görmedim :) İnşallah başarılı olursunuz.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

ben daha önce hiç uğraşmadım japon balığı ile. ama az önce gogıl amcaya "japon balığı üretimi" "japon balığım yumurtladı" tarzı yazdığım şeylerde epey tavsiye çıktı. Onlara bakıp herkesin hemfikir olduğu şeyleri denemek en iyisi gibi ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yok, lohusa şerbeti dağıtmışlar..Ambiyans müzik falan bir önceki aşama doktorum...:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Samet Yarın

Google da ben de baktım ancak islemler biraz karışık sagma falan;-) yumurta gibi bırakılanlara erkegimi sagicaz

Yorum bağlantısı
Samet Yarın

Sayın Samet Yarın;

Açtığınız konu ve gönderdiğiniz mesajlarda imla kurallarına (noktalama işaretleri/küçük-büyük harfler), gönderdiğiniz fotoların küçük boyutlu olmasına,

alıntılarda fotoğraflar gibi gereksiz kısımların silinmesine, standart font kullanımına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...ilecek-hususlar linkinde bulunmaktadır.

Kural dışı konu ve mesajların tekrarı halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

- Ford Club Türkiye Yönetimi

telefondan girdiğim için klavye uyum sağlamıyor kusura bakmayın ahmet bey

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...