İçeriğe Yönlendir

Başka Markaların Forumları

Mert Ender

Recommended Posts

Mert Ender

Ford için başka bir forumu izlemeye hiç ihtiyaç duymadım, buranın ortamı hepimizin malumu, paylaşımlar keyifli, iletişim seviyesi üst düzey.

Diğer markalarda buraya benzer, seviyesi, kalitesi iyi forumlar hangileridir? Özellikle VW, Audi, Seat, Skoda ve Renault için soruyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Arayüz, format , seviye, bilgi, görgü, samimiyet vs. bakımından hiçbir forum buraya yaklaşamaz dahi. Bir tek focusclub var oda bizden sayılır sanırım :rolleyes:

Ayrıca konu devamlılığı açısından rakibimiz yok gibi :good1:

Bir kez olsun bile dikkatimi çekip de bakmadım. Fordclup bağımlılığı , başka forumlara baktırtmadı bende. :D

Hadi hadi göz ucuyla bilem demi bakmadın :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Markaya özelleşmiş değildir ancak aydınlatma konusunda bence bir hazine olan www.geceucusu.com da bilinmesi gereken bir forumdur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ford Club hepsinden samimi, içten, sıcak, kullanımı kolay, aile gibi, düşünmeyin bile :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Diğer forumlar hakkında olumsuz görüşler yazmazsanız sevinirim..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

I-ıhh cık bakmadım. :D Forum arayüzleri vs göz yoruyor, buraya alışılmışlık var ve bağımlılık yapıyor. Tamam daha önceleri bakmış olabilirim ama burayla tanışana kadardı. :D Burada ki samimiyet hoşgörü başka forumlarda yok.( Varsa da ben görmedim. ) :)

He şöyle itiraf et iyi halden ceza indirimi alırsın :D

Sadece karşılaştırma kötünün olmadığı daha iyinin olduğu :flowers:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

6 Aracımın 5'i Honda oldu , şuanda honda'ya biniyorum . Bazı Honda forumlarına üye oldum zamanında ama buradaki dostluğu ve gerçekliği bulamadım . Birde bu forumdaki formata alışınca diğer forumlara yönelmek zor oluyor .

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Olumlu yazmaya izin varsa www.forumpeugeot.com forumundan çok memnunum. Buradaki kadar kaliteli bir ortam orada da mevcut.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Niyemiş? :p Biz kullanıcıyız kardeşim. Beğendiğimizi de, beğenmediğimizi de söyleriz. Ha, bunlar tabii ki hakaret düzeyinde olmamalı. Olmaz da zaten. Kendileri hakkında insanların (gerçekte) ne düşündüklerini bilmek onların da hakkı. Değil mi yoksa? :unsure2:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Niyemiş? :p Biz kullanıcıyız kardeşim. Beğendiğimizi de, beğenmediğimizi de söyleriz. Ha, bunlar tabii ki hakaret düzeyinde olmamalı. Olmaz da zaten. Kendileri hakkında insanların (gerçekte) ne düşündüklerini bilmek onların da hakkı. Değil mi yoksa? :unsure2:

Bu çizgi her zaman tutamıyor işte.. :)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yeni aracım vasıtasıyla bir iki Reno forumuna üye oldum.

Site kullanımı yönetimi ve sitenin hızı olarak pek memnun kalmadım.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bu çizgi her zaman tutamıyor işte.. :)

Ee modlar biraz çalışsın caanım. :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Bir BMW forumuna üyeyim, adamlar etkinliklerini en kötü Istanbul Park'ta yapiyorlar. Hatta Almanya'ya Nurnburnring'e piste gittiler yada gidecekler. Forumda hem Ferrari hem Porsche hem de BMW M power makinaya sahip en az 30 kişi var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Bir BMW forumuna üyeyim, adamlar etkinliklerini en kötü Istanbul Park'ta yapiyorlar. Hatta Almanya'ya Nurnburnring'e piste gittiler yada gidecekler. Forumda hem Ferrari hem Porsche hem de BMW M power makinaya sahip en az 30 kişi var.

Premium marka premium forum ;)

Yorum bağlantısı
Osman Oğuz

Skoda forumuna üyeyim çok deneyimli arkadaşlar var. Forumun forum olma özelliğini koruyup gayet nazik ve kibar üslupla bilgilerini paylaşan arkadaşlarım olduğu gibi markanın fanatiği olan arkadaşlar da azımsanmayacak kadar var.

Faydalandığım diğer bir forum forumdonanımhaber çok paylaşım olmasına rağmen o kadar karmaşık geliyor ki bana aratacağım her şeyi google vasıtasıyla arıyorum.

Fordcluptr'ye yakın zamanda üye oldum marka fanatikliğiyle karşılaşmadığım gibi bu forumu, gerek takip ettiğim gerekse üye olduğum diğer forumlara göre çok nezih buluyorum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Olumlu yazmaya izin varsa www.forumpeugeot.com forumundan çok memnunum. Buradaki kadar kaliteli bir ortam orada da mevcut.

Olamazzzzz nayırrr :):p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Başka araba forumları her araba forumunda konuşulmaz, hele hele eleştiri getirmeden olumlu paylaşıma yol verilmesi Fordclub'ın farkı olsa gerek. Donanımhaber bilgi açısından faydalı, arayüzü ise felaket.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...