İçeriğe Yönlendir

Doğum Günü Yardım

Ümit Mavigöz

Recommended Posts

Ümit Mavigöz

arkadaşlar kız arkadaşımın doğum günü var 5 nisanda ve ben hiç bi plan yapmadım nasıl kutlayabilirim ? sizin yaptığınız yada örnek verebileceğiniz doğum günü süprizi var mı ?

Yorum bağlantısı
Misafir

istanbulda olsan yönlendirebileceğim güzel yerler olabilirdi ama izmiri hiç bilmem :(

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

Fikirden ziyade , ben olsam burada böyle bir konu açmazdım . Olurda kız arkadaşınız görürse kötü şeyler olabilir ;) Forumun bazı bölümleri google'da görünüyor .

tarihinde Ali Gürsoy tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Fikirden ziyade , ben olsam burada böyle bir konu açmazdım . Olurda kız arkadaşınız görürse kötü şeyler olabilir ;) Forumun bazı bölümleri google'da görünüyor .

görsün abi neler çektiğimi kimlere neler danıştığımı :D

tek taş, gümüş de olsa iş yapar :wub:

hımmm virüsü soktun şimdi çağlar abi :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Önden bolca kırmızı gül yolla,akşamada güzel bir mekanda yemek ve sohbet eşliğinde hoşca vakit geçirilebilir...şimdiden hediye ye alıştırma derim :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Önden bolca kırmızı gül yolla,akşamada güzel bir mekanda yemek ve sohbet eşliğinde hoşca vakit geçirilebilir...şimdiden hediye ye alıştırma derim :)

+1907 :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Boşver tek taşı falan..Bayanlar çiçekleri sever.Ancak öyle abidik gubudik bişeyler olmasın..Mesela gül alacaksan sayı biraz fazlaca olsun..Kaliteli güllerden olsun.Emin ol onları kurutup saklayacaktır.Sonra da daha önce hiç gitmediğiniz farklı bir yerde yemek güzel olur..Pahalı bir mekan olmasına falan gerek yok.Sıradan günlük gitmediğiniz bir yer olsa kafidir..Küçükte olsa doğum günü pastasını da unutma..

Yorum bağlantısı
Misafir

:CimriAdamSmile: :selo:

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

arkadaşlar kız arkadaşımın doğum günü var 5 nisanda ve ben hiç bi plan yapmadım nasıl kutlayabilirim ? sizin yaptığınız yada örnek verebileceğiniz doğum günü süprizi var mı ?

kaç zamandır sevgilisiniz, nelerden hoşlanır bunları bilmediğimiz için yorum yapmak zor olur.

Amma bildiğim bir şey var o da hemen hemen her kadın sürprizlerden çok hoşlanır. ama hediye alırsan bu sürpriz olmaz

Yorum bağlantısı
Misafir

Sen fikrini paylaş o halde :)

Bu konuda Ultra Odun ve Ultra Cahilim.. O yüzden herhangi bir yorumum yok.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, Orta da zaten güzel ve büyük aşk varsa hediye'nin zaten çok bi önemi yok. Zaten birbirlerine kendileri hediye :blush:

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Kız arkadaşının facebook veya twitterda olan arkadaşlarına akrabalarına mesaj at... deki : ............ ( kız arkdaşının adını bilmiyorum ) doğum günün kutlamak için 10-15 saniyelik '' İyiki doğdun ........... '' diye bir video çekip göndersinler sonra bunları birleştir videonun en sonunda da sen görün.... Akşamada bi yemek al sana babalar gibi bir doğum günü... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bu konuda Ultra Odun ve Ultra Cahilim.. O yüzden herhangi bir yorumum yok.

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, Orta da zaten güzel ve büyük aşk varsa hediye'nin zaten çok bi önemi yok. Zaten birbirlerine kendileri hediye :blush:

Al sana ultracimrismile :D :D

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan
(düzenlendi)

İzmir yamanlar dağına gidin karagöl var bilirsiniz muhteşem bir yer cennetten bir köşe gibi. Hiç bir şey söylemeden alın oraya götürün. Sonra ellerinizle mangal yakarsınız de göl kenarında ördeklerin yanında güzel bir mangal yakın kafa dinleyin. Sohbet edin. Orada telefon çekmez kendinize vakit ayırırsınız hem. Eğer mangalla uğraşamam derseniz ufak bir restorantta var daha sonra orman içlerine doğru el ele gezersiniz. kuş cıvıltıları eşliğinde semaverde çay yapar içersiniz ufak bir hediye alıp gümüş 70 tl lik bir yüzük iş görür kanaatindeyim maddi durum iyiyse pırlanta alın ama gerek yok bence çünkü bir daha ki sefere daha yüksek bir şey almak zorunda kalırsınız ve zor gelebilir. Her neyse kır yürüyüşü esnasında hediye görünce biraz daha keyfi yerine gelir güle oynaya mutlu mesut dönersiniz. Süper bir gün yaşarsınız.

tarihinde Feti Ercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aşırı bir şey yapmayın.. çünkü her yıl daha fazlasını yapmanız gerekir...

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Aşırı bir şey yapmayın.. çünkü her yıl daha fazlasını yapmanız gerekir...

Evet abi bende onu dedim. Her yıl beklenti artacak ilkinde çok mutlu olacak 2. ye hep daha büyük ümitler bekleneceği için kötü olacak alıştırmamak lazım o yüzden gen hiç almam :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Merhabalar kız arakadaşına görünümü değişik kuabiye veya pasta yapabilirim şuan popüler hediyeler bunlar piyasa fiyatları çok uçuk ama sana tabi forum indirimi yaparız

şöyle bişey yaptırabilirsin

IMG_9219.JPG

veya her kuarbiyeye ayrı ayrı çkolatdan isminizi yazarız nasıl istersen

601250_131387917042600_773815076_n.jpg

1679_141589392689119_1985497600_n.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...