İçeriğe Yönlendir

1.25 Fiesta Trend Nasıldır?

Misafir

Recommended Posts

Evren Erakçora

Fiesta candır canandır, minicik şımarık bir yoldaşdır. fiestama gelsin :give_rose:

:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Bir de fiyatları Canan olsa :D

Diyelim ki senin dengin beraber olabileceğin(buna segment diyelim) en iyi kızla berabersin ve ona aşıksın ve bu kız biraz pahalı mekanlarda gezmeyi seviyor, hediye alırken de aynısı söz konusu. Aşıksan cebindeki tüm parayı onun uğruna harcamaz mısın? işte aşk benim için beş harfli fiesta :biggrin: Direksiyona her oturduğumda, birazdan yarış yapacakmışım gibi hissediyorum nedense :D

Heee aşk bittiyse başlarsın kusurları görmeye, böyle sportif bir arabada sunroof yok(corsada varken), motoru cansız vs.

Yorum bağlantısı
Misafir

Değişik bir bakış açısı olmuş hocam :D

Ama sen harfi bir arttır bence yoksa aşkın trip atar :D

Ben biraz da ikinci eldeki bu uçukluğu kastetmiştim aslında. Sıfırı yanlış bilmiyorsam 30 000 lira olan arabaya 26500 de istenmez 2 parça boyalı iken.

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Değişik bir bakış açısı olmuş hocam :D

Ama sen harfi bir arttır bence yoksa aşkın trip atar :D

Ben biraz da ikinci eldeki bu uçukluğu kastetmiştim aslında. Sıfırı yanlış bilmiyorsam 30 000 lira olan arabaya 26500 de istenmez 2 parça boyalı iken.

Ben o kadar acımasız değilim 26000 kaymeye bırakırım :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben o kadar acımasız değilim 26000 kaymeye bırakırım :biggrin:

Trend mi sizin?

Özellik alalım :) Km , kaporta, motor durumu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Trend mi sizin?

Özellik alalım :) Km , kaporta, motor durumu?

27KM sol kapı sacı değişmiş tampon cizik boya, motor fazlasıyla açılmış :)

aslında satmam da aşkımı tazelemek için st ye geçicem :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu
(düzenlendi)

Alacağım arkadaşta değişmiş takıntısı mevcut ne yazık ki :(

estetik ameliyat yapıpta değişmiş, makyaj yapıpta boyalı kızlar ne yapsın, :dribble:takıntı iyi bir şey değil :)

tarihinde Mehmet Gürcüoglu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

estetik ameliyat yapıpta değişmiş, makyaj yapıpta boyalı kızlar ne yapsın, :dribble:takıntı iyi bir şey değil :)

Takıntı iyi değil ancak,siz de yeni bir araç bakarken eminim değişensiz bir araç bakacaksınız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Takıntı iyi değil ancak,siz de yeni bir araç bakarken eminim değişensiz bir araç bakacaksınız.

Bakmam. Şasisinde ve direklerinde bir şey yoksa bir de takla atmamışsa yürüyen ve motor da sıkıntı yoksa neden olmasın...

Bir kadını çekici bulduğumuzda örnek veriyorum çilliyse veya yüzünde ben varsa ondan vazgeçer misin muhtemelen hayır :B)

Yorum bağlantısı
Misafir

Hocam kadınlardan gidiyorsun devamlı :D Aşk adamısın maşallah :)

Ben yine söylerim elinizde resmi mevcut mu değişme sebebinin?

Donanım soruma cevap vermemişsiniz? Trend mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu
(düzenlendi)

Hocam kadınlardan gidiyorsun devamlı :D Aşk adamısın maşallah :)

Ben yine söylerim elinizde resmi mevcut mu değişme sebebinin?

Donanım soruma cevap vermemişsiniz? Trend mi?

Akademisyen adamın gözü kitaptan başkasını görmez. Ben kim aşk adamı kim :biggrin: böyle şeyleri dillendirme hanım arasıra okuyor forumu başım belaya gircek :elisopali:

trend siyah ama trend deyip geçme arka camları elle de olsa açabiliyorsun sonra motoru bile var peehh :biggrin:

tarihinde Mehmet Gürcüoglu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Samet Yörük

Fiesta 1,25 Trend düz yolda iyi ama yokuşlarda hele hele araç dolu ise baya bi zorluyor. O yüzden rampası çok olan (karadeniz gibi) yerde yaşıyorsanız 1.6 benzinli ya da 1.4 dizel tercih etmeniz daha isabetli olur.

Yorum bağlantısı
Noyan Demirdağ

1.25 çok düşük motor, yokuşlarda zorlanır, plakadan anladığım kadarıyla Samsun'da sürülecek, çoğunlukla düzgün olsa da bence 27.500 benzinli düz trend için çok fazla fiyat.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Anlaşılamadı zaten, değerli fikirleriniz için çok teşekkür ederim.

tarihinde Yunus Emre Çırak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Aykut Erol

1.25 benzinli fiesta performas olarak 1.4 tdci ile arasın da fazla bir fark yoktur aksine 1.25 motor benzinli seçeneği daha mantıklı yakıt tüketimi olarakta dizel araçla fazla bir fark göremiyorum. Mantıklı olarak düşünmek gerekirse uzun bir dönem sonra rahatsız edici dizel sesini duymaktansa sessiz kafa yormayan benzinli ve ekonomik olan 1.25 fiesta daha mantıklı ki herkesin bildiği gibi benzin performansı dizele göre daha iyidir.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Sayın Aykut Erol;

Forum kurallarımız gereği, avatar olarak sadece yüzünüzün belli olduğu bir fotoğrafınızı kullanabilirsiniz.

Avatar kullanımı kulüp üyelerin haricinde zorunlu değildir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...eklemeduzenleme linkinde bulunmaktadır.

Lütfen bu konudan yararlanarak avatar fotoğrafınızı kurallara uyacak şekilde düzenleyiniz.

Kural dışı avatarlar silinecek ve tekrarı halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

- Ford Club Türkiye Yönetimi

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

1.25 benzinli fiesta performas olarak 1.4 tdci ile arasın da fazla bir fark yoktur aksine 1.25 motor benzinli seçeneği daha mantıklı yakıt tüketimi olarakta dizel araçla fazla bir fark göremiyorum. Mantıklı olarak düşünmek gerekirse uzun bir dönem sonra rahatsız edici dizel sesini duymaktansa sessiz kafa yormayan benzinli ve ekonomik olan 1.25 fiesta daha mantıklı ki herkesin bildiği gibi benzin performansı dizele göre daha iyidir.

dizel benzin farkı şehirçinde ortaya çıkar şehir dışında 1 litre civarı oynar. Eğer kars gibi çook soğuk bir yerde yaşanıyorsa mutlaka benzinli alınmalı.onun haricinde fiesta ayarındaki bir arabada tercih dizelden yana olmalı. ;)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bugün Altınoluk'a gittik. Dikkatli sürüşle 4.3 ortalama ile Edremit'e ulaştım. Şehiriçine girince 4.4e çıktı. Dönüşte Altınoluk, Akçay, Edremit i biraz gezdik , Balıkesir'e ulaştığımızda ortalama 4.6 idi. Azami hızım 100km, düz yolda 80-90 km hızla gittim. 2500 deviri geçmemeye çalıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Bugün Altınoluk'a gittik. Dikkatli sürüşle 4.3 ortalama ile Edremit'e ulaştım. Şehiriçine girince 4.4e çıktı. Dönüşte Altınoluk, Akçay, Edremit i biraz gezdik , Balıkesir'e ulaştığımızda ortalama 4.6 idi. Azami hızım 100km, düz yolda 80-90 km hızla gittim. 2500 deviri geçmemeye çalıştım.

aslında normal değerler ben ortalama 98 hızla 3.7 tutturmuştum sanırım rekor bende :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

aslında normal değerler ben ortalama 98 hızla 3.7 tutturmuştum sanırım rekor bende :)

98 km hızla 3.7, bana çok zor gibi geldi. Yol eğimli olabilir. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

98 km hızla 3.7, bana çok zor gibi geldi. Yol eğimli olabilir. :)

yol inişli çıkışlı kars sarıkamış yolu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...