İçeriğe Yönlendir

Ogs Devir Işlemine Son ...

Hüseyin Sümen

Recommended Posts

Hüseyin Sümen

Araç alım satımında ogs ile ilgili yapılan değişikliği aktarmak isterim, önceleri araç değişikliği yapıldığında ogs cihazını yeni aldığın aracın plakasına devir yapardın artık bu sistem değişmiş. Aracınızı sattınız ve sattığınız kişi aracına ogs taktırmak istiyorsa sizin ogs cihazınızı iptal ettirmeniz gerekmekte. Beni banka aradı plaka sizin ogs üzerine kayıtlı olduğundan sattığınız kişi ogs alamamaktadır cihazınızı iptal ekmemiz gerekmektedir dediler iptal ettiler. Ogs cihazınıızın içindeki bakiye ve + 15 tl depozit parasının bir ay sonra bankadan alınmasını istemektedir. Bilgilerinize ...

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Aracın yeni sahibinin Ogs alabilmesi için sizin ogs nizi boşa çıkarmanız veya yeni aracınıza devretmeniz gerekiyor. Yeni aracınız yoksa Ogs yi iptal ettirmeniz gerekiyor...

Bu hep böyleydi, değişen nedir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

peki bir araca 2 ayrı ogs olmuyor mu?ben aracımı satınca ogs yi kardeşimin aracının plakasına naklettim,sorunsuz geçti.zaten kardeşimin kendi ogs si de vardı :unsure2:

acaba farklı bankaların ogs si diye mi oldu?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sümen

Aracın yeni sahibinin Ogs alabilmesi için sizin ogs nizi boşa çıkarmanız veya yeni aracınıza devretmeniz gerekiyor. Yeni aracınız yoksa Ogs yi iptal ettirmeniz gerekiyor...

Bu hep böyleydi, değişen nedir?

2012 senesinin 3. ayın da sattığım aracın ogs cihazını 2013 1. ayında aldığım araca devir yaptım, ogs cihazımı kullanmaya devam ettim , ogs cihazım 1 sen boş da kaldı ama bu ay içerinsinde satıp aldığım araçta aynı olmadı artık devir yok iptal edilmesi gerektiği söylendi

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

2012 senesinin 3. ayın da sattığım aracın ogs cihazını 2013 1. ayında aldığım araca devir yaptım, ogs cihazımı kullanmaya devam ettim , ogs cihazım 1 sen boş da kaldı ama bu ay içerinsinde satıp aldığım araçta aynı olmadı artık devir yok iptal edilmesi gerektiği söylendi

Şimdi kontrol ettim. İşbankasında ogs devir yapılabiliyor...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sümen

o zaman bu ziraat bankasının keyfi işlemi oluyor demek ki..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Zaten ogs komple kalkacak sanırım değil mi.İptal falan etmedilerse tabiki.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...