İçeriğe Yönlendir

Aux Girişi Çalışmıyor

Çağdaş Lik

Recommended Posts

Çağdaş Lik

Herkese merhabalar aracımda çakmağın yanında bulunan aux girişini bir türlü çalıştıramadım.Kabloyu takıp teybi Aux a getiriyorum fakat hiçbir kıpırıdama olmuyor ? Acaba elektriksel bir promlem mi söz konusu yoksa kullanımda mı hata var ? bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Çağdaş Lik
AUX girişini nasıl kullanıyorsunuz, ben bir kaç gün önce denedim. Telefonu bağladım, Teypten AUX düğmesine basıp, telefondan müzik çalara geldim ve telefondan çalan müzik araç içi hoparlörden çıktı. Görüşme denemedim...

Ramazan bey bende aynı şekilde kullandım fakat hiçbir şekilde ses gelmedi.Aynı şekilde mp3 player taktım yine tık yok.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

O zaman kablonuzda veya aux çıkışınızda problem var demektir.

Yorum bağlantısı
Samet Yörük

Çağdaş bey geçen gün bende aynı sorunu yaşadım.sorun değil aslında usb girişe taktığınız zaman ortada bulunan ok tuşana sola doğru bir tık yaptığınıza zaman dosya konumu açılacaktır oradan ilgili dosyayı seçebilirsiniz

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Çağdaş Lik

Çağdaş bey geçen gün bende aynı sorunu yaşadım.sorun değil aslında usb girişe taktığınız zaman ortada bulunan ok tuşana sola doğru bir tık yaptığınıza zaman dosya konumu açılacaktır oradan ilgili dosyayı seçebilirsiniz

Usb girişinden bahsetmiyorum Samet bey.Aracım 2009 model trend olduğu için usb girişi yok malesef.ben aux girişinden bahsediyorum.Hiç bir şekilde çalıştırmadım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alper çelik

AUX girişini nasıl kullanıyorsunuz, ben bir kaç gün önce denedim. Telefonu bağladım, Teypten AUX düğmesine basıp, telefondan müzik çalara geldim ve telefondan çalan müzik araç içi hoparlörden çıktı. Görüşme denemedim...

eğer telefon konuşması da yapsanız karşı tarafın sesini de hoparlörlerden duyarsınız ancak telefonunuz kendisini kulaklıkta sanacağından dolayı sesiniz karşı tarafa gitmeyecektir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...