İçeriğe Yönlendir

Fiesta Collectin Jantı

Ümit Mavigöz

Recommended Posts

Ümit Mavigöz

merhaba fiesta collectin jantı yani çelik jantlar kaç inçdir eger 14'' ise satan varmıdır forumda ?

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Ümit düşünürsen ben jantlarımı satmayı düşünüyorum parmak jant 14 inc sadece jant olarak vericem 10bin kmde dilersen fotoğraflarını gönderebilirim.

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz
(düzenlendi)

Ümit düşünürsen ben jantlarımı satmayı düşünüyorum parmak jant 14 inc sadece jant olarak vericem 10bin kmde dilersen fotoğraflarını gönderebilirim.

olabilir foto gönder bakayımm :)

tarihinde Ümit Mavigöz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci
(düzenlendi)

olabilir foto gönder bakayımm :)

Jantlarda herhangi bir kusur torna yamukluk vs. hiç birşeyi yoktur birtek birinde ufak bir çizik var üzerinde o çizikte fotoda görüldüğü gibidir.Jantın temizliği açısından formdan Hasan Tahsin Şipit,Orçun Dikayak ve Taner GündüzdeN gerekli bilgileri alabilirsin ve kafana takılanları onlara veya bana sorabilirsiniz.Jantları güneş otodan sıfır olarak almıştım.

t6qb7p.jpg

url=

23h1wn4.jpg

tarihinde Mert Keçeci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

jantlar ve araç çok güzel ama benim araçta bi an hayal ettim sanki hoş durmuycak bu da sıkıntı 14'' olması ben yeni aldığım lastikleri eksittikten sonra 15'' 16'' jant lastik bakayım..Herşey için Teşekkürler.. bu arada meraktan soruyorum ne istiyorsunuz jantlara fiyat olarak..

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

jantlar ve araç çok güzel ama benim araçta bi an hayal ettim sanki hoş durmuycak bu da sıkıntı 14'' olması ben yeni aldığım lastikleri eksittikten sonra 15'' 16'' jant lastik bakayım..Herşey için Teşekkürler.. bu arada meraktan soruyorum ne istiyorsunuz jantlara fiyat olarak..

Fiyat olarak 525 düşünüyorum.Açıkcası benimde satma sebebim bu jantı almak http://www.eliftuning.com/OZ-Superturismo-Wrc-7x17-Inch-4x100-108_54753.html#0 zamanında yetişemiştik inşallah hayırlısı ile bunu alıcam bu sefer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...