İçeriğe Yönlendir

Yeni Televizyon Tavsiyesi Olan

Mustafa Volkan Koca

Recommended Posts

Mustafa Volkan Koca

Merhaba abilerim kardeşlerim

Dün itibari ile bizim emektar televizyon tüpü yanmak suretiyle ebedi istiratine yollandı :) Şimdi yeni televizyon ihtiyacı doğdu salon büyük olduğu için 40'' ancak kurtarır bizi yakınlarda almış memnun kalmış olan veya kampanyada ürünler var ise tavsiyeleri bekliyorum alırken nelere dikkat etmek gerekir led full hd wifi falan olursa hani göz çıkarmaz ama olmasada olur 3dyede pek gerek yok.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Panasonicten şaşma.İstanbulbilişimden uygun fiyata alabilirsin.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır
(düzenlendi)

media markt da kampanya vardı. 3d led dahili uydu alıcılı 42" 1299 muydu neydi? ilanı bulursam tekrar yazarım

.buldum. LG 42lm345s 42". full hd led tv. usb resim müzik video. 4 tanede gözlü hediyesiymiş. 1399 TL

En aşağı 46" al, sonra pişman olma...

abi senin salon kocaman ;)

tarihinde Mustafa Çayır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Varol Güner
(düzenlendi)

Limit aralığınız nedir?Arkadaşım geçen kliksa.com dan lg 42 lm660s aldı. world e yüzde 10 puan var.1900 civarı.

tarihinde Varol Güner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

En aşağı 46" al, sonra pişman olma...

yok abi ya şuan kullandığımız 32'' bir büyüğü yeter bize :

Limit aralığınız nedir?Arkadaşım geçen kliksa.com dan lg 42 lm660s aldı. world e yüzde 10 puan var.1900 civarı.

1500 limit

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

.buldum. LG 42lm345s 42". full hd led tv. usb resim müzik video. 4 tanede gözlü hediyesiymiş. 1399 TL

birde 42" tv nin smart wifi lısı varmış. 1699 TL

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

media markt da kampanya vardı. 3d led dahili uydu alıcılı 42" 1299 muydu neydi? ilanı bulursam tekrar yazarım

abi senin salon kocaman ;)

Link verebilirmisin kardeşim bulamadım dediğin tvyi

Büyük sözü dinlerdim yerinde olsam... :);)

Doğrudur abi ama bütçeyide düşünmek lazım babam sen al diyor ama dediğinizi göz önünde bulunduracağım hesaplı bişey olursa neden olmasın fazla '' göz çıkarmaz heralde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Varol Güner

Hafta sonu teknoloji marketlerde ciddi indirim oluyor. Hafta içi hiç yaklaşmayın.

http://www.teknosa.c...k?term=46es8000

linkteki ürünü 2870 TL ye aynı firmadan satın aldık.

Gerçekten çok iyi fiyata almışsınız.Ne zaman yaptı bu indirimi teknosa?Keşke benimde haberim olsaydı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

televizyonu kocaman alıp salonun padişahı bence yapmayın. ufak 26 inç lcd tv alıp sehpa üstüne köşeye koyun. az seyredilsin .

tv evin içindeki fitne...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Yusuf Ziya Deniz

Ben de yakınlarda tv arıyordum ve çok araştırmadan philips 3d li wi fi li smart özelliği olan 42 inch led tv aldım. Görüntü ve renkler çok güzel yalnız smart tv özelliği çok kullanışlı değilmiş ve 3d biraz heves işi. Başta biraz kurcalıyon ama sonrasında 3d pek aramıyon. Gözü yoruyor. Samsung hem tv özelliği ve renkleri güzel hem de smart tv özelliği kullanışlı. Alırken philipsin dahili uydu özelliği samsunga göre ekstra olduğu için tercih etmiştim.Şimdi yine tv almak istesem samsung alırdım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca
(düzenlendi)

televizyonu kocaman alıp salonun padişahı bence yapmayın. ufak 26 inç lcd tv alıp sehpa üstüne köşeye koyun. az seyredilsin .

tv evin içindeki fitne...

:

Hocam aslında evde tvye gerek yok bence arada discovery izliyorum ama naparsın bulunuyo işte bizim evin fitnesi bilgisayar :)

Ben de yakınlarda tv arıyordum ve çok araştırmadan philips 3d li wi fi li smart özelliği olan 42 inch led tv aldım. Görüntü ve renkler çok güzel yalnız smart tv özelliği çok kullanışlı değilmiş ve 3d biraz heves işi. Başta biraz kurcalıyon ama sonrasında 3d pek aramıyon. Gözü yoruyor. Samsung hem tv özelliği ve renkleri güzel hem de smart tv özelliği kullanışlı. Alırken philipsin dahili uydu özelliği samsunga göre ekstra olduğu için tercih etmiştim.Şimdi yine tv almak istesem samsung alırdım.

Nereden almıştınız fiyat bilgisi vermeniz mümkün mü? Tamam 3d iyi ama daha görmedim evde gözlüklü tv izleyeni :)

tarihinde Mustafa Volkan Koca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yusuf Ziya Deniz

1799 a teknosadan almıştım. Alırken hertz özelliğine dikkat edin. Hertzi yüksek olan daha net görüntü veriyor(en az 400 hertz tavsiye ederim) ve gözü daha az yoruyor.

Yorum bağlantısı
Turgut Ünal

sony-samsung veya lg bakın.

3D olması avantajdır.

Smart Tv olsun.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

32 inc samsung aldik bizde teknosadan. Beyaz renk ince cerceveli. Smart 3D full hd led. 1399tl. 6710 modeliydi yanlis hatirlamiyorsam. 4 ay oldu son derece memnunuz. :)

Galaxy Note 2 ile tapatalktan gönderildi.

Yorum bağlantısı
Misafir

3d elzem olmasa da bu özelliğe sahip led veya lcd'ler teknolojik olarak daha üst serilerdir ve daha net görüntü verirler. Pratik hayatta farklı skalalarla ölçülen kontrastların ve Hz değerlerinin çok önemi yoktur. Önemli olan sizin büyük bir elektro markete gidip, yanyana dizilmiş tv'lerde önce gözünüze hoş gelen görüntülü olanları kestirip, sonra ayarlarını kontrol ettirip ev ortamına aldırdıktan sonra tekrar izlemektir.

Samsung Es7000 ve 8000 çok başarılı modellerdir. Sony Hx serisi de. Philips'de 7007 veya 8008 tercih edilebilir. Lg'yi iyi gözlemleyin, panasonic ise diğerlerinden farklı olarak Plazmada iyidir. Toshibalar ve Sharplar f/p oranı iyi modellerdir ancak satıcılar çok fazla sizi bu ürünlere yönlendirmezler, stratejiler gereği.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Merhaba abilerim kardeşlerim

Dün itibari ile bizim emektar televizyon tüpü yanmak suretiyle ebedi istiratine yollandı :) Şimdi yeni televizyon ihtiyacı doğdu salon büyük olduğu için 40'' ancak kurtarır bizi yakınlarda almış memnun kalmış olan veya kampanyada ürünler var ise tavsiyeleri bekliyorum alırken nelere dikkat etmek gerekir led full hd wifi falan olursa hani göz çıkarmaz ama olmasada olur 3dyede pek gerek yok.

55ES8000

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Gerçekten çok iyi fiyata almışsınız.Ne zaman yaptı bu indirimi teknosa?Keşke benimde haberim olsaydı.

Geçtiğimiz hafta sonuydu, donanım haber den v.s. takip etmekte fayda var ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Bir de plazma(Panasonic) almanızı tavsiye ederim.

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Ersin

bende samsung 3d smart tv var abim lc aldı fiyat ve özellik olarak sanki lc daha iyi gibi

Yorum bağlantısı
Varol Güner

10-15 yıl TV sorunun kalmayacak ama. ;)

Murat Hocam sen diyince tv yi araştırdım Şu anda tv lerin kralı gerçekten. sanal pazar da fiyatı biraz yüksek normal de 4070 tl ye var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır
(düzenlendi)

Link verebilirmisin kardeşim bulamadım dediğin tvyi

media markt in el ilanlarında gördüm. tüm mağazalarda diyordu. link yok yani ;) varsa da ben bilmiyorum

.yazı hatası

tarihinde Mustafa Çayır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...