İçeriğe Yönlendir

Jant Göbeğindeki Ford Amblemi

Misafir

Recommended Posts

Abdurrahman Balaban

Bu göbekler bende naturel..Yıkamacının temizlik için sıktığı  madde mahvetmişti göbekleri.

Yorum bağlantısı

Bu göbekler bende naturel..Yıkamacının temizlik için sıktığı  madde mahvetmişti göbekleri.

Natürel kötü olur be!!! Ben çizimi cebimde gezdiriyorum. Bir kaç reklamcıya sordum biz yapamayız dediler. Azimle aramaya devam.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Abi benim sağ ön jant göbeğindeki amblemi götürmüşlerdi, aramalar sonucu serviste tanesi komple göbek olarak 100 TL idi ama yan sanayii olarak komple göbek 25 TL ye buldum sanayi de ford parçacısında dilersen senin janta göre olana da bakabilirim.....

Yorum bağlantısı

Abi benim sağ ön jant göbeğindeki amblemi götürmüşlerdi, aramalar sonucu serviste tanesi komple göbek olarak 100 TL idi ama yan sanayii olarak komple göbek 25 TL ye buldum sanayi de ford parçacısında dilersen senin janta göre olana da bakabilirim.....

Hiç gerek yok Serhan, ben zaten lacivert oje ile toparladım. Bir de gençlerden biri çizim yapmıştı, onu suya dayanıklı bir malzemeye bastırabilirsem, sticker gibi yapıştırmayı deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hiç gerek yok Serhan, ben zaten lacivert oje ile toparladım. Bir de gençlerden biri çizim yapmıştı, onu suya dayanıklı bir malzemeye bastırabilirsem, sticker gibi yapıştırmayı deneyeceğim.

Eyvallah abi....

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Natürel kötü olur be!!! Ben çizimi cebimde gezdiriyorum. Bir kaç reklamcıya sordum biz yapamayız dediler. Azimle aramaya devam.

Evet orjinalini aratıyor fakat boya denedim hoş gelmedi gözüme ,böyle en azından jant renginde..otopark zifiri karanlıktı foto çekerken

1ZUbiug.jpg

Dl79fNZ.jpg

cWD49qf.jpg

Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Mükremin Abi bende 2-3 tane jant logosu var göndereyim istersen uyma ihtimali yüksek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Jant kapağının üzerindeki FORD amblemi zamanla yıpranıyor ve kapağı komple değiştirmek gerekiyor. Bu kapak ortalama 50-60 tl civarında ama sadece amblem deforme olduğu için tamamen kapağı değiştirmek istemiyorum. Elinde bu kapaktan olan var mı ya da sadece amblemi nereden bulabilirim?

PRTe7aD.jpg?1

Mükremin Abi bende 2-3 tane jant logosu var göndereyim istersen uyma ihtimali yüksek

Sermet ilgine teşekkür ediyorum. Jant göbekleri yukarıda, dış çapı 78 mm. sendekiler de aynı ise işe yarar. Değilse boşuna zahmet etme, bakarsın başka bir arkadaşın aracına uyar.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Musa Özondel

arkadaşlar geçen gün yolda giderken yukarıdaki resimdeki gibi ford amblemi düşmüş. nerden temin edebilirim acaba. belki konu daha önce açıldı ama yardıma ihtiyacım var bu konuda.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)

Bunlar böyle işte... Diğerlerini de sökün gitsin.. :good1:

Ben üstünü siyah karbon folyo ile kaplayacağım..

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

genişliği ne ? 66 mm ise eğer sanayide Ayhan abiye almıştık. mondeo  göbeği dedilerdi ben mavi arma olunca şaşırdıydım biraz. bu jantın orjinal göbeği mi ki onlar acaba

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

komple mavi değil. connect ve focus I lerinkini dene ama bi. ama onların orta mavi değil ebata bakarsın

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Serkan Toker

Dur şunun daha iyisini yapayım ben, baloncukları nasıl yok ederiz ona bakalım... ;)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Dur şunun daha iyisini yapayım ben, baloncukları nasıl yok ederiz ona bakalım... ;)

Abi ölçülerde fotoda görüldüğü gibi. Az bişey büyüse çok güzel olacak. :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Etikete baskı yapıp üstüne pvc kaplıyorsun.. :D

Hımm,abi transit plastik jant kapaklarındaki logolarda oluyor..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hımm,abi transit plastik jant kapaklarındaki logolarda oluyor..

Kendi yaptığının yerini tutmaz... ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir

Fotoğraf çekmedim, (unutmaz isem çekeyim) yalnız HK'ye gösterdim. Sorun anlatsın.

Yapamaz o  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...