İçeriğe Yönlendir

VW Bora Pacific

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Kesilme çizgisine çok takılmayın bence.. hangisinin ışığı iyi ise veya hangisi hızlı ise onu kullanın...

Haklısınız ama son model mercedeslerde o ışığı görünce içim gidiyor.Yoksa şuan kullandığım bixenon mercekler çok hızlı ve güçlü bir ışığı var çoğu zaman selektör yapmaya çekiniyorum önümdeki aracı rahatsız etmeyim diye.

Ömer abi bora ya bu jant gerçekten çok yakışıyor, iyikide almışsın abi , başka modellerde gördüm borada ama bunun kadar yakışmıyor.

Teşekkürler toprağım senin sayende. :)

hoşgeldiniz :)

Teşekkür ediyorum Önder bey.

Aramıza hoşgeldiniz :)

Çok sağolun Ersen bey.

hoşgeldiniz.

Sağolun Süleyman bey.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ömer abi, bugün senin araba real otoparkında görülmüş ve fotoğrafı çekilmiş haberin oldu mu?

Yorum bağlantısı
Misafir

Ömer abi, bugün senin araba real otoparkında görülmüş ve fotoğrafı çekilmiş haberin oldu mu?

Evet forumdan öğrendim. :)

16v araç mı? bende de 2001 comf vardı aynı renk. keyifle binin.

Evet Mehmet bey 16V.BCB motor.

Yorum bağlantısı

Hoşgeldiniz.

Benim fardan ziyade far yıkamalar dikkatimi çekti. Bildiğim kadarı ile her highline'da da oktur bu donanım. 2.3'te ya da 4moitionlarda var diye hatırlıyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Hoşgeldiniz.

Benim fardan ziyade far yıkamalar dikkatimi çekti. Bildiğim kadarı ile her highline'da da oktur bu donanım. 2.3'te ya da 4moitionlarda var diye hatırlıyorum.

Saygılarımla.

Evren bey onuda kendim monte ettim yoksa 1.6 Boralarda far yıkama yok.

Yorum bağlantısı

Evren bey onuda kendim monte ettim yoksa 1.6 Boralarda far yıkama yok.

Bravo. Detaycı ama kuralına uygun bir upgrade olmuş.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Bravo. Detaycı ama kuralına uygun bir upgrade olmuş.

Saygılarımla.

Teşekkürler bende orjinal hastalığı var.En ufak bir sekman bir vida olsun orjinalini takarım.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mustafa Kestel

Hoşgeldiniz :flowers: Farlar gerçekten çok güzel olmuş, ellerinize sağlık :good1: Babamda da 2004 model Bora Pasific var (beyaz renk), çok keyifli ve konforlu araçlar gerçekten; keyifle kullanmanızı dilerim :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...