İçeriğe Yönlendir

Anahtar Kılıfım Geldi

Oğuz Yılmaz

Recommended Posts

Oğuz Yılmaz

15 Mart gibi Hong-Kong'dan siparişini verdiğim enekter :) koruma kılıfım geldi.

Anahtarı aşınmadan korusun, kendisi aşındı mı başla rengini yine sipariş veririm heralde. Baya hoşuma gitti :)

img1907l.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Süper görünüyor, güle güle kullanın..

Sorması ayıp kaça mal oldu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

3.89 Avustralya Doları idi yaklaşık 8 TL'ye maloldu. Kargo ücretsiz. Hong-Kong post ile yolladı ancak takip numarası felan veremedi böyle ücretsiz yollayabiliyormuş.

20günde ulaştı.

Yorum bağlantısı
Eren Aksoy

3.89 Avustralya Doları idi yaklaşık 8 TL'ye maloldu. Kargo ücretsiz. Hong-Kong post ile yolladı ancak takip numarası felan veremedi böyle ücretsiz yollayabiliyormuş.

20günde ulaştı.

Bizde isteriz valaha haberin olsun.Güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

İyiymiş bu güle güle kullanın.Bizim Mk3 mondeoların anahtarlarına da olur mu?

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Sipariş verecekler varsa madem toplu halde yapalım olmaz mı ?

Yorum bağlantısı
Eren Aksoy

Sipariş verecekler varsa madem toplu halde yapalım olmaz mı ?

OLur ben alabilirim 1 tane.

Yorum bağlantısı
Gökhan İşnas

Güzelmiş link verirseniz biz de sipariş veririz :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Bilmiyorum ki hocam, anahtarlarımız aynı ise olur, linkte mondeo da yazıyor.

Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Toplu gelen ürünü biz bir birimize kargo ile göndermemiz gerekecek.

Bu vatandaş tek tek gönderse daha ekonomik oluyor :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz
(düzenlendi)

Aslında buna benzer ürünler 100 tane 50 tane alınca alibaba'da çok uygun fiyatlara geliyor, tanesi 1 dolar gibi neredeyse.

Ancak arayıp bulmalı uğraş istiyor. Bir de risk tabi toplu alınca paket fiyatı yükseldiğinden vergiye takılma riski olabilir. Açıkcası ilk kıtalararası siparişim, elime geçtiğine bile çok sevindim :)

tarihinde Oğuz Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

ben 10 gün kadar önce digital fotoğraf makinamın ekranından sipariş verdim 12 dolar TÜRKİYE deki fiyatı 70 tl.10 gün içinde sorunsuzca ve ücretsiz kargoyla geldi.renk işini nasıl söyliyeceğiz satıcıya anlıyacağı şekilde :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.

Benim bu ay ki siparişlerim daha elime ulaşmadı.S3 için batarya ve kapak siparişi vermiştim.Nereye takıldı bilmiyorum....

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

beyaz bana da uymaz da turkuaz rengi farklı ve hoşuma gitti. toplu sipariş olursa bende alabilirim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Aslında buna benzer ürünler 100 tane 50 tane alınca alibaba'da çok uygun fiyatlara geliyor, tanesi 1 dolar gibi neredeyse.

Ancak arayıp bulmalı uğraş istiyor. Bir de risk tabi toplu alınca paket fiyatı yükseldiğinden vergiye takılma riski olabilir. Açıkcası ilk kıtalararası siparişim, elime geçtiğine bile çok sevindim :)

Toplu alınıp sonra gönderilse daha pahalıya gelir 1 dolar bile olsa 2 lira + 5 lirada kargosu tutacak 7 lira zaten siz 8 e almışsınız 1 lira için okadar zahmete değmez. Bende ebaydan ilk siparişim geldiğinde vaybe dedim bu şimdi taa çinden mi geldi :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Bizim araçlara uymaz maalesef Serkan :( Sadece kılıfmış zaten. Benim Kuğuya ne güzel olurdu bu :) Araba beyaz anahtar beyaz :) Ben bu sustalı modelini çok seviyorum ama maalesef sıfırdan (yeni kumanda) yaptırmadıktan sonra buna geçiş mümkün değil tuş dizilimi farklı olduğu için.

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

ben 10 gün kadar önce digital fotoğraf makinamın ekranından sipariş verdim 12 dolar TÜRKİYE deki fiyatı 70 tl.10 gün içinde sorunsuzca ve ücretsiz kargoyla geldi.renk işini nasıl söyliyeceğiz satıcıya anlıyacağı şekilde :biggrin:

Başka satıcıların siyah renk satışı var aramayı ona göre yaptırdık mı tamamdır.

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Bizim araçlara uymaz maalesef Serkan :( Sadece kılıfmış zaten. Benim Kuğuya ne güzel olurdu bu :) Araba beyaz anahtar beyaz :) Ben bu sustalı modelini çok seviyorum ama maalesef sıfırdan (yeni kumanda) yaptırmadıktan sonra buna geçiş mümkün değil tuş dizilimi farklı olduğu için.

Biz de geçelim şu sustalıya Emre o zaman ne duruyoruz :):good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...