İçeriğe Yönlendir

Siyah Silikon Sökme

Orhan Baturay

Recommended Posts

Orhan Baturay

Arkadaşlar yanlara marşpıyel takılmıstı fakat kalıpta sorun vardı heralde tam oturmadı catlamalar oldu ıcıme pek sınmedı ve ben söktum sımdı öbek öbek her yerde sıyah sılıkonlar var bunlar nasıl cıkar yapan bır arkadas varmı :(

Yorum bağlantısı
Orhan Baturay

Yani bunu cıkarmak için hiç bir yöntem yokmu çıkarmadan nasıl Boya olacak

Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Artar

Arkadaşlar yanlara marşpıyel takılmıstı fakat kalıpta sorun vardı heralde tam oturmadı catlamalar oldu ıcıme pek sınmedı ve ben söktum sımdı öbek öbek her yerde sıyah sılıkonlar var bunlar nasıl cıkar yapan bır arkadas varmı :(

Sanırım cevabı soruda; siyah silikon sökme :i-ih:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Kaya

Özel bir ürün değilse; siyah yapıştırma silikon bildigin üstübü bezine tiner'i dök ve araca pasta yapar gibi ovala çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Slikonlar ısıtılmayacak biryerdemi?Bildiğimiz slikonsa saç kurutma makinası ile çıkarıyor herkes.Bu farkı bir slikon çeşidimi acaba ?

abi ne yapsan çıkmaz bi boyacıya danişmakta yarar var bilincsizce yapıldıkca çıkartma işlemi zorlasır komple boyaya gider

Yorum bağlantısı
Orhan Baturay

Dayson mudur nedır sıyah bır sılıkon kullandı kapı altlarında marspıyel de sıkılı bunlar

Yorum bağlantısı
Burak Ekici

Orhan senin bu arabada yasadigin nasil bir bahtsizliktir ayni marsbiyellerden bende kullaniyorum sende kadir ustadan aldin sanirim benimkiler cuk oturdu arasina maket bicagi sokacak bosluk yok gercekten uzuldum simdi. Siyah silikona ben plakalari yapistirmistim begenmedim soktum yeni plaka takmak icin ne yaptiysam cikartamadim ustune yspistirdim tekrar. Bence aldigin yerle temasa gec durumu anlat ya yenisini iste yada bu konuda bir fikir iste.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Tıner derken sentetıkmı selulzıkmı

Sentetik tinerle çıkardım fakat sizin iş için şu plaka iptali yapan yerler var sanayide onlara gidin çok rahat bir şekilde ısı tabancasıyla çıkarıyorlar...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

boyayı çizmden , silikon gerçek sağlam ise, komple çıkarmanız zor, ehil bir boyacıya gidin, biraz uğraşı ile kurtarabilir

Yorum bağlantısı
Orhan Baturay

Orhan senin bu arabada yasadigin nasil bir bahtsizliktir ayni marsbiyellerden bende kullaniyorum sende kadir ustadan aldin sanirim benimkiler cuk oturdu arasina maket bicagi sokacak bosluk yok gercekten uzuldum simdi. Siyah silikona ben plakalari yapistirmistim begenmedim soktum yeni plaka takmak icin ne yaptiysam cikartamadim ustune yspistirdim tekrar. Bence aldigin yerle temasa gec durumu anlat ya yenisini iste yada bu konuda bir fikir iste.

Aradım yenısını yollarım dıyor fkat boya ve kargo bana aıtmıs lanet olsun sızın satıcılıgınıza dedım kapattım telefonu yuzune

Soktum yan tarafları ama malesef cıkmıyor çözum bulamıyorum cok sogudum arabadan

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Sıcak silikon denen kauçuğumsu şey WD40 ile kolayca temizleniyor. Gerçek silikonu çözen bir şey duymadım. Plastik keskin bir şey ile kazınabilir anca. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Hasan Tahsin Şipit

Bende plastik cakmagin arkasi ile sokulebilecegini öğrendim.

Yorum bağlantısı
Burak Ekici
Bu konunun kesin cozumu yok anlasilan :( Tavandali spoiler siyah silikonla yapistirilmis,biz begenmedik sokmemiz imkansizmi yani ?

Benimde spoiler fiberdi siyah silikonla yapistirmisti yapan yer begenmedigim icin cok zor soktum ama söktüm icinde celik tel olan misineler var onu iki ucundan tutarak spoilerle bagaj kapagi arasina soktum ve asagi yukari hareketlerle silikonu kestim iz kaldi tabi ama ustune yine spoiler geldigi icn sorun olmadi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...