İçeriğe Yönlendir

Aracıma Çarptılar,Çarpan Motoru Kaçırdılar,Yapanın Yanına Kar Kaldı!

Emrah Akdoğan

Recommended Posts

Emrah Akdoğan
(düzenlendi)

Merhabalar, dün akşam saatlerinde metrobusten inip aracıma bindim hergün geçtiğim yoldan eve giderken 2 sokak kesişimindeki dörtyolda herkes bana yol vermişken ben hareket ettim,soldan bir motor geldi bana çarptı. Neyse,iki tane ipsiz düştü üzerinden, dedim napıyosunuz ben geçiyorum bi baksana yola, bana verdiği cevap ölebilirdik düştük diyor ukalaca. ölmekten korkan adam böyle gitmez gibisinden tartıştık ettik, sigorta plaka ehliyet bişi yok adamlarda. Sabahtan akşama kadar ben sen gelip arabama vur diye mi çalışıyorum ben lan nolucak bu dememe rağmen kılığından ne halt oldugu belli olan sahis bilmiyorum dedi. Polisi ariyorum dedim(nolacaksa) tam ben konusurken bir baska arkadaslari motora atladi motoru olay yerinden kacirdi vinnn, hanginiz kullaniyordu gibi bi soz cikmisti agzimdan bu kez sen daha kimin kullandigini bilmiyorsun bana niye bagiriyorsun demez mi. Hasara baktim, tipine baktim Allah belanizi versin dedim gittim. Canini siktilar aksam aksam Allah da onlarin canini sıksın.

Sevindirici taraf mini onarimlik bir hasar ama uyuz oldugum tarafi belki baska bir hasar durumunda kullanabilecegim bu opsiyonu 2 parazit yuzunden simdi kullanmak zorunda kalacagim. Allah hepimizi iyi onsanlarla karsilastirsin boyle insan kilikli seytanlardan korusun.

fotoraf23.jpg

fotoraf13c.jpg

tarihinde Emrah Akdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Geçmiş olsun.Allah'tan daha kötüsü olmamış dua edin.Bence mini onarıma sokmadan önce ince bir pastayla bir temizlik yapın,eğer içinize yine sinmezse o zaman baktırın.tam vurduğu yer ve alttaki iki ufak çizik rötuş istiyor maalesef :(

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kerim Yurdgulu

çok geçmiş olsun. Bu tarz insanlar parayı kolay(!) kazandığı için düşünmezler sizin o aracı almak için ne kadar çalıştığınızı.....

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Sayın:Emrah Akdoğan

Açtığınız konu ve gönderdiğiniz mesajlarda imla kurallarına (noktalama işaretleri/küçük-büyük harfler), gönderdiğiniz fotoğrafların küçük - çok büyük boyutlu olmasına,

alıntılarda fotoğraflar gibi gereksiz kısımların silinmesine, standart font kullanımına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...ilecek-hususlar linkinde bulunmaktadır.

Kural dışı konu ve mesajların tekrarı halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

- Ford Club Türkiye Yönetimi

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Büyük geçmiş olsun. Canınızı sıkmayın, nazarı belası böyle cana gelmeden çıksın. :nazar:

Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Geçmiş olsun. Bana da (eski araba) motor çarpmıştı hem de kendi öğrencim. Ne ehliyeti vardı ne de motorla ilgili herhangi bir belge. Napalım, olacağı varmış dedik geçtik. Ama motorlulara birşey olsaydı (her ne kadar onların hatası da olsa) çok daha kötü olabilirdi. Olan zaten tampona olmuş. Halledilir. Nazarlık olsun...

Yorum bağlantısı

Büyük geçmiş olsun,sıkmayın canınızı...keşke o düşme esnasında bir yerleri kırılsaymış o sıfatların....

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Geçmiş olsun yinede karakola gidip suç duyurusunda bulunsaydınız keşke. Sonuçta bugün size çarpıp kaçmışlar, yarın bir yaya çarpıp kaçabilirler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Büyük geçmiş olsun,sıkmayın canınızı...keşke o düşme esnasında bir yerleri kırılsaymış o sıfatların....

Hocam arkadasımızın dedigine bunlar it serseri bir tarafları kırılırsa adam yerine koyarlar daha buyuk bela ugrası , duzgun adam anlasılmaz mı hic halinden tavrından durusundan , bunlar boşuna senin benim soludugum oksijeni tüketen tipler ... tamamen faydasızlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

geçmiş olsun.en azından çamurluğa değil tampona gelmiş

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun.

Maalesef İstanbul'da motorlar arabalar kadar denetlenmiyor. Denetlemeye bi tabii tutulsalar, yarısından fazlası ehliyetsiz çıkar...

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan
(düzenlendi)

Sayın:Emrah Akdoğan

Açtığınız konu ve gönderdiğiniz mesajlarda imla kurallarına (noktalama işaretleri/küçük-büyük harfler), gönderdiğiniz fotoğrafların küçük - çok büyük boyutlu olmasına,

alıntılarda fotoğraflar gibi gereksiz kısımların silinmesine, standart font kullanımına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...ilecek-hususlar linkinde bulunmaktadır.

Kural dışı konu ve mesajların tekrarı halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

- Ford Club Türkiye Yönetimi

Gecmis olsun dilekleriniz icin tesekkurler sayin forum yoneticisi, ancak telefonun klavyesi ingilizce oldugundan oturu bahsettiginiz kurallara uyamiyorum.

Tesekkurler arkadaslar.

Suc duyurusunda bulunayinm bulunmasina da polis birsey yapsa icim acimaz ama ugrasmayacaklarini biliyorum. Allaha havale ettim. Allahtan ki hasar kucuk yoksa uzulurdum. Allah hepimizi beterinden saklasin.

tarihinde Emrah Akdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hocam arkadasımızın dedigine bunlar it serseri bir tarafları kırılırsa adam yerine koyarlar daha buyuk bela ugrası , duzgun adam anlasılmaz mı hic halinden tavrından durusundan , bunlar boşuna senin benim soludugum oksijeni tüketen tipler ... tamamen faydasızlar.

En azından kaçamazlardı,bu anlamda yazdım bunu...yoksa size katılıyorum :yes:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Gecmis olsun dilekleriniz icin tesekkurler sayin forum yoneticisi, ancak telefonun klavyesi ingilizce oldugundan oturu bahsettiginiz kurallara uyamiyorum.

Tesekkurler arkadaslar.

Suc duyurusunda bulunayinm bulunmasina da polis birsey yapsa icim acimaz ama ugrasmayacaklarini biliyorum. Allaha havale ettim. Allahtan ki hasar kucuk yoksa uzulurdum. Allah hepimizi beterinden saklasin.

Font değişikliğinin klavyenin ingilizce olması ile bir bağlantısını bulamadım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Kazancı

Geçmiş olsun, alsaydınız elinize birini keşke. Şeref... herifler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Font değişikliğinin klavyenin ingilizce olması ile bir bağlantısını bulamadım..

Sabah ilk mesaji telefondan yazdim, daha sonra forumun imla konusundaki hassasiyetini bildigimden isyerinde bilgisayarda mesajin yarisini duzenleyebildim(imla,yazi tipi ve boyutu ), gerisi kaldi su an yine telefondayim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Büyük geçmiş olsun... Rabbim beterinden korusun inşallah.... böyle şeyler sürekli oluyor kardeş hayatta...

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Geçmiş olsun, alsaydınız elinize birini keşke. Şeref... herifler.

Tek kisi olsa sonu oraya gidecekti zaten de Tek olan bendim :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...