İçeriğe Yönlendir

C-Max'A 3D Havuzlu Paspas Deneyen Oldumu ?

Kanber Taştan

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Ben de aldım fusion'a.  Geldi. hepsiburadadan. 100 küsur lira. :)

Tam oturdu. görünüm güzel.

Ağır kauçuk değil. Daha çok naylon çizme malzemesi gibi. uzun dönemde sertleşir ya da delinir mi bilmiyorum. Özellikle ayakkabının topuğu köşesi ne yapacak merak ediyorum. Ben ordan delerim çünkü paspası sağ ayakla.

Üzerindeki etiket eliftuning.com idi. (maltepe sahilde olan yer).

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

İzmit 'ten 95 TL ye almıştım. Arka ortada potluk oluyor. Ayrıca arka paspas, ön koltuğun altındaki kalorifer çıkış plastiğinin önünü kapatıyor. Yine de başarılı..

GxM7P4J.jpg
HFcQcuz.jpg

Yorum bağlantısı
Nesih Ayhan

bende merak ediyorum kullanan varsa yorumlarınızı beklıyoruz

kesinlikle bagaj harici önermiyorum ben kullandım paspaslar araç içinde geziyor buyüzden arabanın döşemeleri zarar görüyor 

paspas altına cırt diktirdim oda döşemeyi kaldırıyor temizlerken

Yorum bağlantısı

kesinlikle bagaj harici önermiyorum ben kullandım paspaslar araç içinde geziyor buyüzden arabanın döşemeleri zarar görüyor 

paspas altına cırt diktirdim oda döşemeyi kaldırıyor temizlerken

Ben kesinlikle öneriyorum. Sizinkiler tam uyumlu değil mi ki araç içinde yüzüyor ? Bendekiler gayet sabit....

Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

Otosan Kuga için orijinal paspas vermediği için C-Max paspaslarıyla aracımı teslim etmişti.

Ertesi gün aksesuarcıda yukarıda arkadaşların resimlerini paylaştığı 3D paspaslardan görüp aldım. Fiyatı 120 TL.

Aracın ölçülerine tam uydu. Taban çivileri için çıtçıtı yok fakat çivilere denk gelen yerlerde çukur var. Montajda sorun yok.

Malzemesi kauçuk veya lastik değil. Yumuşak bir termoplastik. Son derece hafif. Koku problemi yok. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum.

Genel olarak memnunum ancak çok uzun süre dayanacağını zannetmiyorum. Eskirse aynısından tekrar alırım.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Burak Can KARA

2006 Model Trend Dizel

Ürün : http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ford-c-max-3d-havuzlu-paspas-2003-2010-arasi-174313708

Yeni aldım ve alacaklara fikir vermesi açısından resimlerini koymak istedim. Fiyat ve performans açısından bence idare eder fakat çok tatmin edici değil. Arka paspaslar kayıyor ve bazı yerler tam tamına oturmadı gibi. Birde siz bakın bakalım. 

OZ3vV3.jpg
zV2jag.jpg
GkpmPv.jpg
ylA6NM.jpg
6klark.jpg
WZ6qgE.jpg
3a16vj.jpg
RVbr1o.jpg
pombXz.jpg
kg19Gv.jpg

Yorum bağlantısı
Hasan Ünsal

zamanla şekil bozukluğu oluyor.pek kullanışlı değil.en iyisi benim araba gibi komle tabanı döşetmek.sonuçta hemen hemen aynı maliyette.ayrıca daha uzun ömürlü.

Yorum bağlantısı

2006 Model Trend Dizel

Ürün : http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ford-c-max-3d-havuzlu-paspas-2003-2010-arasi-174313708

Yeni aldım ve alacaklara fikir vermesi açısından resimlerini koymak istedim. Fiyat ve performans açısından bence idare eder fakat çok tatmin edici değil. Arka paspaslar kayıyor ve bazı yerler tam tamına oturmadı gibi. Birde siz bakın bakalım. 

...

Konunuz birleştirilmiştir. Güle güle kullanın..

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Burak Can KARA

zamanla şekil bozukluğu oluyor.pek kullanışlı değil.en iyisi benim araba gibi komle tabanı döşetmek.sonuçta hemen hemen aynı maliyette.ayrıca daha uzun ömürlü.

Malzemesi zaten yumuşak ve ince. Önceki paspasların bir tanesi 10 kiloydu :) bunlar galiba öncekileri aratacak. Fakat mecburen değiştirmek zorunda kalıyoruz çünkü yırtılıyor zamanla...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...