İçeriğe Yönlendir

Fiestam Karalara Büründü :)

Mustafa Volkan Koca

Recommended Posts

Mustafa Volkan Koca

Bugün hafta tatilim olmasından dolayı kendi arabamı çizeyim dedim, liseden beri araba çizmemiştim anılarım depreşti biraz zorlanarak çizmeyi başardım, özellikle bu lastikler baya zorladı irem hanımın lastiklerde zorlandığını yazmıştı, gerçekten zormuş özellikle bu Y kollu jantlar çok zordu. Lastikler hariç güzel oldu gibi sizin yorumlarınızı alalım İrem arkadaşımız kadar güzel olmasada yapmaya çalıştık bişeyler :)

319958_146217942226264_1885546603_n.jpg

554132_146221218892603_1371716501_n.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca
(düzenlendi)

Elinize sağlık. Bakarak mı çizdiniz yoksa üzerinden geçerek mi?

bakarak çizdim hatta baya yeri hiç bakmadan arabamı bildiğim için çizdim sonra dönüp baktığımda orjinal çizgilerin dışına çıkmışım bidaha geri dönmedim artık araba orjinalinden birazdaha uzun oldu ön kapıyı birazdaha spor görünsün diye uzun tutunca arka kapı çok ufak bu sefer arabayı uzatmak zorunda kaldım ford yetkililerine duyrulur keşke arkası 10cmuzun olsaymış:) şimdi gördüm sinyalide unutmuşum :)

tarihinde Mustafa Volkan Koca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Çok güzel elinize sağlık, fakat dikiz aynası kapalı sanırım öyle olunca resimede aynen yansımış gibi geldi veya ben öyle gördüm. Yinede tebrikler :good1:

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Çok güzel elinize sağlık, fakat dikiz aynası kapalı sanırım öyle olunca resimede aynen yansımış gibi geldi veya ben öyle gördüm. Yinede tebrikler :good1:

Evet kapalı yapmaya çalıştım ama açıdan dolayı tam tutmadı sanırım orjinalindende küçük olmuş

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

ellerine sağlık Mustafa çok güzel olmuş :) fakat bir eksik var arabanın çamurluk sinyalini unutmussun galiba :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Güzel olmuş..Üstünde durursanız daha da iyi şeyler çıkar ortaya.Işık var :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...

Eline sağlık.Gayet başarılı. :bravo:

Çamurluk sinyali,fıskıyesiz araba resmimi olur muş :tongue:

Jant gayet iyi görünüyor. :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...