İçeriğe Yönlendir

E-Posta ile Fotoğraf Gönderme Ayrıntısı

Serkan Toker

Recommended Posts

Serkan Toker

Arkadaşlar, gönderdiğim e-postlara eklediğim fotoğraflar indir tuşuna basmadan mesajın hemen altında tam boy görünsün istiyorum...Gmail veya yahoo uzantılı e-posta hesaplarından bunun nasıl yapılacağına dair yardımınıza ihtiyacım var...Hani bankalardan, internet servis sağlayıcılardan gelir ya kampanya ile ilgili görseller, işte onlar gibi doğrudan görünsün istiyorum..Şimdiden teşekkür ederim ilgi ve alakanıza...:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi gmail.com mail adresinde resimleri aşağıda göster seçeneği var ve yanında bu mail adresinden gelen tüm mailerde resimleri görüntüle var.

gmailak.png

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bankalardan gelenler, HTML kodludur. Oraya resmin bulunduğu linki ekler ve sen öyle görürsün.

Outlook'ta mevcut bu olay. Ama gmail vs hiç denemedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Gmail "yeni posta" arayüzünü değiştirdi, bu arayüzle şöyle yapabilirsiniz. Mailinizi yazdıktan sonra, alt kısımda ataçın yanında bulunan "fotoğraf ekle" butonunu tıklarsınız ve satırarasına ya da en alta istediğiniz resimleri yapıştırabilirsiniz.

m3n62.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Gmail "yeni posta" arayüzünü değiştirdi, bu arayüzle şöyle yapabilirsiniz. Mailinizi yazdıktan sonra, alt kısımda ataçın yanında bulunan "fotoğraf ekle" butonunu tıklarsınız ve satırarasına ya da en alta istediğiniz resimleri yapıştırabilirsiniz.

Deneyim hemen, tam olarak istediğim bu işte..Teşekkür ederim.. :good1:

Abi gmail.com mail adresinde resimleri aşağıda göster seçeneği var ve yanında bu mail adresinden gelen tüm mailerde resimleri görüntüle var.

Gönderdiklerimi görsünler istiyorum...

Mustafa beyin dediği şekilde yaptım, tam istediğim gibi oldu...Nasıl fark edemedim ben orayı kendime kızdım..Teşekkürler, moderatör arkadaşlar isterlerse konuyu kapatabilirler..:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

serkan, yahoo da ayarlara gir, genel sekmesinde kırmızı ile işaretlediğim yerden istediğin ayarı yap, gönderirken de dosya ekle seçeneğinden faydalan...

ENIIRGn.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...