İçeriğe Yönlendir

Saç Problemleri (Dökülme, Yağlanma, Kepek Vs..)

Mert Yeldan

Recommended Posts

Ruhan Sorgun
(düzenlendi)

saç maç ektirmeye gerek yok kardeşim... :fiuw: hem atasözü bile var, "maden olan yerde ot bitmez", "benzini shell den aklı kelden al" :crazy:

tarihinde Ruhan Sorgun tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Köksal

ben mardinden mehmet dede isminde ünlü bir sabuncu var ondan bıttım, menengiç ve bademli sabun getirttim...biri yağlı cilt ve saça biri vucut nemlendirmeye biri de ince telli saçları kuvvetlendirmeye faydalı imiş...3 gün oldu sabunlar geleli yorumlarımı yazarım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mert ben şampuanı kullanmaya başladım da. Normal şampuandan sonramı bunu kullanacağım yoksa sadece bunu kullanacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Gül reçeli iyi geliyor diiiler :p

Test edildi onaylandı :D

Mert ben şampuanı kullanmaya başladım da. Normal şampuandan sonramı bunu kullanacağım yoksa sadece bunu kullanacağım.

Sadece bu :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Test edildi onaylandı :D

Sadece bu :)

Pek köpürmüyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın

Arkadaşlar size tavsiyem eczanelerde sadece satışı yapılan Organicum yağlı saçlar için olanı alın.Farkı hemen hissedeceksiniz.

İçeriğinde hiç bir kimyasal kullanılmamış. Kozmetik olarak yıllarca kullandığımız şampuanlar hepimizin saçlarına çok zarar veriyor.

Ben bu konuda çok araştırma yapmış biri olarak size tavsiyem bu yöndedir. Yalnız genetik dökülmeye karşı hiç bir şampuan sprey işe yaramıyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Saç az olunca :p

O zaman şampuan varken benim saçım çoktu bu saçlarımı mı döktü la :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

yaz gelince şekil a da (profilimde) görüldüğü üzre ben misali saçları 10 numaraya vurdurup besleyici şampuanlar kullanacaksınız... :):nazar:

ben 5-6 yıl önce peşini bıraktım bu işlerin... :D her yaz sıfıra vurdurur, o yaz en az 20 defa 2 günde bir kazırdım(şekil-1) :D artık onu da bıraktım :keyifli:

mIMaJhe.jpg

şekil-1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

neden?

Buraya geldiğinde senden saklamıştım, şimdi açıklıyorum: ben... kelim... :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Buraya geldiğinde senden saklamıştım, şimdi açıklıyorum: ben... kelim... :crazy:

Ovvv asrın sırrı ortaya çıktı :D

yaz gelince şekil a da (profilimde) görüldüğü üzre ben misali saçları 10 numaraya vurdurup besleyici şampuanlar kullanacaksınız... :):nazar:

İnsan karızmatik olunca her saç yakışıyor canım :p Bknz; Murat Dere :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ovvv asrın sırrı ortaya çıktı :D

İnsan karızmatik olunca her saç yakışıyor canım :p Bknz; Murat Dere :D

Cansın Mert Yeldan. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hayır kel olan benim. :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abi çok sevindim öpecem gel :D

Ortada buluşalım (Salihli'de). :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Her zamanki gibi asparagas haberdir ama :(

Araştırmak lazım tabii. Ama ben bu haber doğru da olsa yaptırmam kafama öyle şeyler. Ben kafa derimle mutluyum. :crazy:

Yorum bağlantısı

Araştırmak lazım tabii. Ama ben bu haber doğru da olsa yaptırmam kafama öyle şeyler. Ben kafa derimle mutluyum. :crazy:

Benimki deri olsa bende memnun olurdum. Benimki kumaş.

Deri donanıma para yetmedi :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Altındal

mert benim saçlarımda aşırı derece de yağlı, bugün yıkıyorum akşama kadar yine yağlanmış oluyor, özelden gönder bakalım çare olabilcek mi bize :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

mert benim saçlarımda aşırı derece de yağlı, bugün yıkıyorum akşama kadar yine yağlanmış oluyor, özelden gönder bakalım çare olabilcek mi bize :)

Demek avatardaki resmi akşam çekildin adaş. :p:crazy:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...