İçeriğe Yönlendir

Digiturk IQ

Misafir

Recommended Posts

3 gün önce telefon açtılar. Digiturk kullanıyorum ama ıq almak gibi bir düşüncem olmamıştı. Arayan bayana da bahane olsun diye evden kablo geçmesini istemiyorum diyince kablosuz modeli de var dedi. 25tl kurulum bedeli ve ayda 2tl kablosuz cihaz hizmet bedeli ile kabul ettim.

Temelde internet üzerimden digiturk portalına bağlanarak izlenen medyaya, dondurma, ileri geri alma gibi müdahale şansı sunuyor. Birçok filmi ücretsiz izlenebiliyor. En güzeli ise kanallara göre programlar listelenmiş ve kaçırılan bölümler tekrar izleniyor. Bir de kayıt imkanı var. Usb bağlantısı ile (sanırım harici diskle de olabilir kayıt.

İzlenecek medyalar hd değil, 8mb internet bağlantısı ile kesintisiz izlemek mümkün. Zaten bizde altyapı nedeni ile 8mb'e kadar da çıkmaz bağlantı hızı.

Kısaca dizi takip edenler, film seyretmek isteyenler, kaçırdığını kaydetmek isteyenler için benzersiz bir eklenti.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dijiturk Plus var evde. Onda da ileriki programları işaretleyebilip kaydedebiliyorum. Ancak hinlik yapmışlar, 250gb diskin sadece 160gb ı kullanılabiliyor. İlk seri Plus'larda da 160gb'ın 80'liği kullandırılıyordu...

Yorum bağlantısı
Süleyman Türker
(düzenlendi)

Ben de plus kullanıyordum daha önce, aradılar kampanya var dediler hem faturanız düşecek hemde yeni cihaz olan plus ıq cihaza sahip olacaksınız dediler 20 TL kurulum ücreti karşılığında kabul ettim. Eleman geldi kurdu ama internet bağlantısı olmadı sizin modemde bir problem var dedi bende modem sağlam kabloda sorun olmasın dedim yok dedi kabloda bir sıkıntı olmaz. Daha sonra saat geç olduğu için 1 hafta içinde tekrar uğrarız dedi. Neyse bende elimde başka bir kısa ethernet kablosu vardı onu denedim ve cihazın internet bağlantısı kuruldu ancak bendeki kablo çok kısa olduğu için çıkarmak zorunda kaldım ve şimdi tekrar gelmelerini ve kabloyu değiştirmelerini bekliyorum.

tarihinde Süleyman Türker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Kablolu cihaz için sadece kurulum ücreti 25 TL dediler. Kablosuz cihaz olursa kuruluma ilaveten faturaya ayda 2TL dediler. Seçilen digiturk üyeliğine göre ayrı bir fiyatlandırma olabilir. Ancak benim üyeliğiminin de dar kapsamlı bir üyelik değil aslımda.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu tip satışlarda bile pazarlık işliyor Türkiye de, satıcı kaybeder

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

40 Liraya Ligtv1-2-3 + Belgesel Paketi + Spor Paketi +HD paket izliyorum. Yazın lig bitince 22 liraya düşecekler. Lig başlayınca 49'dan devam edecem. Gerçi bu sezon ligi izlemiyorum Tff sağolsun.

bu tip satışlarda bile pazarlık işliyor Türkiye de, satıcı kaybeder

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

40 Liraya Ligtv1-2-3 + Belgesel Paketi + Spor Paketi +HD paket izliyorum. Yazın lig bitince 22 liraya düşecekler. Lig başlayınca 49'dan devam edecem. Gerçi bu sezon ligi izlemiyorum Tff sağolsun.

Ben 42 liraya şampiyonlar paketi izliyorum.Ne belgesel var,ne de hd kanallar.Kazıklanıyoruz.Yarın arayacam digitürk'ü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben 42 liraya şampiyonlar paketi izliyorum.Ne belgesel var,ne de hd kanallar.Kazıklanıyoruz.Yarın arayacam digitürk'ü.

Ara iptal ediyorum de.Sonra gelen tekliflere sen bile şaşıracaksın.Nerdeyse komple digiturkü üstüne yapacaklar sanırsın :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Zaman zaman çeşitli kampanyalar oluyor Mehmet. Özellikle üyeliğin eski ise arada bir iptal ediyorum diyerek teklif beklemek doğru hareket. Bende de 2 keyif paketi(müzik+belgesel)+ sinema kanalları+hd kanallar+şampiyonlar paketi 70tl. Hiçbir özel avantajım, kurum indirimim yok. lig tv hariç kendim gittim başvurdum, lig tv'de onlar aradılar sezon başlamadan o nedenle son kampanyalarından yararlandım, peşin fiyatına kredi kartına böldüler.

Vestel, Arçelik gibi firmalar bazen Tv alımlarında özellikle maç ve hd'yi ön plana çıkaran özel fiyatlar sunabiliyorlar. Kimin hangi paketi hangi şartlarda aldığını iyi öğrenmek lazım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ara iptal ediyorum de.Sonra gelen tekliflere sen bile şaşıracaksın.Nerdeyse komple digiturkü üstüne yapacaklar sanırsın :biggrin:

yarısına ortak olsa yeter :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben taa 2008'den üyeyim. Onda da yalan olmasın ya coca cola'dan çıkmıştı ya da pepsi'den. Bu sezon başı bitiyordu normalde, arayıp artık türkiye kupası maçları da lig tv dediler 19TL normalde lig tvsiz diğer paketlerle devam edecektim 41Tl ile lig tv verecekleri basiretim bağlanmış evet dedim :p Sonra bi baktım türkiye kupası maçları lig tv de değil. Aradım saydım sövdüm şikayet edecem mahkemeye verecem suç durusunda bulunacam iptal edin tüm üyeliğimi derken bir baktım ikna etmişler .p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
(düzenlendi)

Benim üyeliğim o kadar eski değil :D :D Bu sezon 2.ci sezonum.Evde kablo tv+uydunet (39 tl) ve lig tv şampiyonlar paketi(42) tl kullanıyorum.Şöylebir kampanya var. http://www.digiturkuyelik.net/kampanyalar/digiturk-internet.html

İnternet +lig tv 83 tl.Acaba biraz indirimle bu pakete geçsem mi diye düşünüyorum.Ancak digitürk internet nasıl bilmiyorum?Uydunet bu ara sinirlerimi zıplatmaya başladı.

tarihinde Mehmet Pınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben taa 2008'den üyeyim. Onda da yalan olmasın ya coca cola'dan çıkmıştı ya da pepsi'den. Bu sezon başı bitiyordu normalde, arayıp artık türkiye kupası maçları da lig tv dediler 19TL normalde lig tvsiz diğer paketlerle devam edecektim 41Tl ile lig tv verecekleri basiretim bağlanmış evet dedim :p Sonra bi baktım türkiye kupası maçları lig tv de değil. Aradım saydım sövdüm şikayet edecem mahkemeye verecem suç durusunda bulunacam iptal edin tüm üyeliğimi derken bir baktım ikna etmişler .p

Çok imlasız ve karışık yazmışım okuyunca rahatsız oldum düzelteyim dedim;

Benn taa 2008'de üye oldum. O zamanlar yalan olmasın, ya Pepsi ya da Coca Cola'nın kampanyası vardı. Kapaklarda ki kodlardan hediyeler çıkıyordu. 1 yıllık Lig Tv çıkmıştı. Hediye bitince tahahütlü kampanyalarla devam ettim. Ta ki bu sezon başına kadar, Lig Tv almıyacaktım Sporsever ve Belgesel paket + hd paket 19 liraya alıyordum. Sen başında aradılar Türkiye kupasının da Lig Tv'de olacağını söylediler ilk 3 ay 41TL'den sonra 49'dan devam edecektim. Basiretim bağlanmış evet dedim. Sonra Ligler başları. Sezon ortası oldu bir baktım Türkiye kupası başka kanalda. Aradım; saydım sövdüm tehdit ettim, iptal edecem dedim mahkeme dedim savcılık dedim tüketici hakem heyeti dedim. Her yere yazacam rezil edecem dedim. Biz sizi arayalım dediler ve güzel bir teklifle geldiler.

Şuan 40 TL ödüyorum. Lig TV1-2-3, Belgesel, Spor ve HD paket. Lig bitince yazın 22TL olarak ödecem. Lig başlayınca 49TL olacak. Bir de film kanalları sürekli açık ben de nedense. Diziler kapalı salonlar kapalı. IQ'dan dolayısıyla netten filmleri de izleyebiliyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...