İçeriğe Yönlendir

Aracımda Kaçak Varmış Aküyü Bitiriyor!

Rifat Gelve

Recommended Posts

Metin Çilo

Kardeş benzer sorunu bende yaşamıştım. Sabahları araç bazen marş basmıyordu dedim herhalde akü zayıfladı. Aküyü değiştirdik sorun yine devam etti. Bir gün gece yolculuğu yapıyorum yardımcı şoförüm baktım torpido  kısmından ışık sızıyor normalde torpido kapalı iken lambayı söndürmesi gereken bir aparat var o zamanla bozulmuş işlevini yitirmiş tamir ettik o gün bu gün sorun halloldu.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Sarkın

aracım 2 yaşını doldurdu hatta 1 ay geçiyor.

lakin akü bitti sabah birden marş basmadı.

otomatik olunca vurduramadık elektrikçi çağrıdık akü bitik dedi tabi çalıştırdık denedik kapatınca aracı gene aynı.

gittik aküyü değiştirdik. akü orjinal aküsüydü.

şimdi aklıma takılanlar..

-2 yılda akü bitermi?

-2. araçta sürekli çarpıyor beni(ki bunu eşimde dile getirdi) artık tik oldu kapatırken kapıyı camdan ittiriyorum. servise sordum sorun sizsiniz dediler:)

-kamasonic multimedya taktırmıştım araca sebep olabilirmi ?( sonuc olarak hepsi çin de geliyor. )

Yorum bağlantısı
Murat Çukur

otomatik olunca vurduramadık elektrikçi çağrıdık akü bitik dedi tabi çalıştırdık denedik kapatınca aracı gene aynı.

-2 yılda akü bitermi?

-2. araçta sürekli çarpıyor beni(ki bunu eşimde dile getirdi) artık tik oldu kapatırken kapıyı camdan ittiriyorum. servise sordum sorun sizsiniz dediler:)

-kamasonic multimedya taktırmıştım araca sebep olabilirmi ?( sonuc olarak hepsi çin de geliyor. )

benim aracımdada  lastik tabanlı ayakkabı giydiğimde yada üzerimde yünlü bişey olunca çarpıyor. bazen ses bile duyuyorum çat çat diye. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

-2 yılda akü bitermi?

Sorun sizsiniz :)

Akü 2 aylıkken bile bitebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rifat Gelve
(düzenlendi)

sorun sizde belki kocakarı tavsiyesi diyeceksiniz ama tecrübeyle sabittir. çıplak ayakla sıcak toprakta yürüyeceksiniz sizdeki elektrik toprağa geçecek. yazları hep toprakta yürümeye çalışırım eskiden bende de çok olurdu artık hiç olmuyor.

tarihinde Rifat Gelve tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...