İçeriğe Yönlendir

Yol Tarifi/ wien-bursa

Mehmet Atlihan

Recommended Posts

Mehmet Atlihan

merhaba arkadaslar.agustosun basinda viyana-bursa-ankara yapacagim.sizlere sorum.köfrezi dolasmadan,bursaya feribotla en iyi nerden gecerim.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

merhaba arkadaslar.agustosun basinda viyana-bursa-ankara yapacagim.sizlere sorum.köfrezi dolasmadan,bursaya feribotla en iyi nerden gecerim.

İstanbul içinde yenikapıdan feribot var, galiba bir de silivriden var . Bunun dışında tekirdağa da bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yenikapıdan var ancak önceden bilet alınıyor online, saati tutturmanız biraz zor olur, ağustosta da yoğun seyhat dönemi, yerler bayağı önceden bitiyor, en iyisi, 30 dak da bir ring sefer atan, eskihisar/topçular arabalı vapuru, KArtal dan kalkan

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlihan

online bakacak feribot sirketi

feribotla gitmek sizcéde mantiklimi?yoksa arabayla devammi edeyim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

biz İstanbullu olarak, hem saat uygunluğu hem de acayip rakam farkı dolayısı ile KArtaldan biner, karşıya geçeriz körfezi.

Yenikapı Bandırma geçişi, hele ki Ağustos ayında 1 depo yakıt parası .

http://www.idoseferleri.net/

eskihisar da gişeden ödeniyor, önceden ödeme yok 7/24 çalışır

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlihan

ben edirneden türkiye ye girdigim icin istanbula gimeden yada avrupa yakasindan gecmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tem otoyolundan fatih sultan mehmet köprüsünden geçilir, istanbul trafiğine 40 km kadar ortak olmadan bırakmayız kimseyi :jedi: ancak hgs/ köprü geçişi için kart almak şart :s gerçekten yabancılar ne yapacak yazın? yolda bir shell den hgs kartı almak gerekecek, sadece köprü içn değil, Ankara ya gitmek için de, tem den istanbula gelmek için de :s

gümrükten çıkar öıkmaz kesin satılıyor olmalı biryerlerde

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlihan

Tem otoyolundan fatih sultan mehmet köprüsünden geçilir, istanbul trafiğine 40 km kadar ortak olmadan bırakmayız kimseyi :jedi: ancak hgs/ köprü geçişi için kart almak şart :s gerçekten yabancılar ne yapacak yazın? yolda bir shell den hgs kartı almak gerekecek, sadece köprü içn değil, Ankara ya gitmek için de, tem den istanbula gelmek için de :s

gümrükten çıkar öıkmaz kesin satılıyor olmalı biryerlerde

simdi biraz arastirdim tekirdagin dan bandirmaya vamis.

Yorum bağlantısı
Berk Karatan

1 İstanbul içine girmek istemiyorsanız Tekirdağ-Bandırma yapılabilir yaklaşık 4-5 saat galiba oradan da Bursa 1,5 saatlik yol,

2 İstanbul içinden avrupa yakasında yenikapıdan ido seferi ile bursa direk gidiş var yaklaşık 1,5 saat

3 İstanbul içine girmeden temden direk devam edilerek anadolu yakasına geçilip kartal dan yalova gidilip oradan bursaya geçilebilir

4 Yada temden direk devam edilerek topçular-eskihisar arabalı vapuru yapılıp yalova üstünden bursaya geçilebilir

5 Ben istanbula hiç uğramak istemiyorum derseniz Edirne den direk aşağıya Çanakkale ye inip oradan bandırma bursa da yapabilirsiniz... :)

Peki bende size şunu sorayım,

İstanbul dan viyana ya nasıl gidilir ?

Ciddiyim bende yazın arabayla viyana ya gitmeyi düşünüyordum da bu kadar olur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Gelibolu-Çardak-Bandırma-Bursa=en az trafik yoğunluğu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Atlihan

1 İstanbul içine girmek istemiyorsanız Tekirdağ-Bandırma yapılabilir yaklaşık 4-5 saat galiba oradan da Bursa 1,5 saatlik yol,

2 İstanbul içinden avrupa yakasında yenikapıdan ido seferi ile bursa direk gidiş var yaklaşık 1,5 saat

3 İstanbul içine girmeden temden direk devam edilerek anadolu yakasına geçilip kartal dan yalova gidilip oradan bursaya geçilebilir

4 Yada temden direk devam edilerek topçular-eskihisar arabalı vapuru yapılıp yalova üstünden bursaya geçilebilir

5 Ben istanbula hiç uğramak istemiyorum derseniz Edirne den direk aşağıya Çanakkale ye inip oradan bandırma bursa da yapabilirsiniz... :)

Peki bende size şunu sorayım,

İstanbul dan viyana ya nasıl gidilir ?

Ciddiyim bende yazın arabayla viyana ya gitmeyi düşünüyordum da bu kadar olur...

siz olsaniz hangi secenegi kullanirdiniz.istanbul-viyana kisaca bulgaristan-sirbistan-macaristan.tabiki bukadarla bitmiyor.sen burayi incele her türlü bilgi var.http://www.silayolu.com/forum/viewforum.php?f=27
Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Gelibolu-Çardak-Bandırma-Bursa=en az trafik yoğunluğu.

kesinlikle bu rota en ideali bence de ;) Trafiğe girmeden sallana sallana gelirsin :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...