İçeriğe Yönlendir

Ka - Yeni Ayakkabılar -Alpina 8Jx15''

Burçin DEVECİ

Recommended Posts

Burçin DEVECİ

Çok beğendim tam bir uğurböceği olmuş iyi günlerde kullanın... :nazar:

Jantlar güzel olmuş.Keyifli sürüşler... :nazar:

Çok güzel olmuş,böyle nokta vuruşlar harika oluyor... :nazar:

Çok teşekkürler. :D

Yorum bağlantısı
Murat Akalın

araç gerçekten 10 numara olmuş.Çorlu dada kendini gösteriyor zaten. arada görüyorum. (heralde senin araç gördüğüm) seninle de tanışmak isterim. eşim için bu tarz bi araç almak istiyorum. beni araç ile ilgili bilgilendirirsen sevinirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Maşallah maşallah!. Lakin hafiften bir dodik ihtiyacı var gibime geliyor. Olursa da harika olacağım ben diyor :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burçin DEVECİ

araç gerçekten 10 numara olmuş.Çorlu dada kendini gösteriyor zaten. arada görüyorum. (heralde senin araç gördüğüm) seninle de tanışmak isterim. eşim için bu tarz bi araç almak istiyorum. beni araç ile ilgili bilgilendirirsen sevinirim.

Abim bende eşim için aldım ilk önce fakat keyfi çok güzel geldi modifiyeye giriştim.Tabiki nezaman istersen araç hakkında bilgilendiririm.Temizi bulununca çok keyifli ve kullanılacak araçlar.LPG de çok ekonomik kullanımı var parkı rahat vs vs

Maşallah maşallah!. Lakin hafiften bir dodik ihtiyacı var gibime geliyor. Olursa da harika olacağım ben diyor :)

Fırsatım olunca Collection tamponu almayı veya burada iyi bir modifiye yapan dükkan var onlara ısıtarak plastik çamurlukları açtırabilirim belki. Ama şimdilik diğer eksikler gibi :D

Yorum bağlantısı
Onur Çipli
:nazar: maşallah profesyönel bir çalışma olmuş avrupayi bir tarz yakalamışsın :bravo: bende ka almayı düşünüyorum ama eşime sonra ufak ufak senin gibi oynamak istiyorum :yes:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sercan Özsaraç

Zevk meselesi bu iş, ama ben beğenmedim... bu tarz jantları içim almıyor..

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

çok güzel olmuş maşallah begendim gercekten ancak akıl vermek gibi olmasın yerinde olsam yollar nasıl bilmiyorum oturdugun yerde lastik yanaklarını 40 yapar arabacı biraz daha basar arkalarada orantılı şekilde kamber verdirtirdim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burçin DEVECİ

çok güzel olmuş maşallah begendim gercekten ancak akıl vermek gibi olmasın yerinde olsam yollar nasıl bilmiyorum oturdugun yerde lastik yanaklarını 40 yapar arabacı biraz daha basar arkalarada orantılı şekilde kamber verdirtirdim :)

Evet Mert olması gereken aslında senin söylediğin gibi ama ... Çorlu nun yolları neyazıkki çukursuz 300 mt yol bulmak zor.Bu 50 yanaklar bile bazen can sıkıyor. Bekar olup sadece ben kullansam hadi yine belki yapardım amma Birde işin içine hanım faktörü binince neyazıkki bundan öte köy yok. 

Yorum bağlantısı
Mert Çakar

Evet Mert olması gereken aslında senin söylediğin gibi ama ... Çorlu nun yolları neyazıkki çukursuz 300 mt yol bulmak zor.Bu 50 yanaklar bile bazen can sıkıyor. Bekar olup sadece ben kullansam hadi yine belki yapardım amma Birde işin içine hanım faktörü binince neyazıkki bundan öte köy yok. 

hanım oldumu olmaz o iş :) basıklıktan anlamaz çukurlara girer valla davlumbaz mavlumbaz bırakmaz:) sonra burçiin çabuk gel bişeyler oldu bu arabaya der :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

'Belki bir ara tornada jant göbeklerinden 5er mm talaş aldırabilirim.'

Jantın arkasından talaş aldığın zaman, canını tehlikeye düşüreceğini hiç düşündün mü?Allah korusun yolda giderken jantın göbekten ayrılıp, fırlayıp gitse kim kurtaracak seni?

Bu işin kuvveti, denge hesabı, mukavemeti vs.'si var.Talaş alma düşüncesi sana ait değil ise, aklına sokana bu soruyu sor.5mm den bişey olmaz deme.Çook şey değişir.Canlı canlı gördüm.

Jantların ve aracın çok güzel maşşallah.Allah nazarlardan saklasın.

evet bu işin kuvveti,denge hesabı,mukavemeti,en önemliside çinli amcaları var,hele hele çinli amcaların replikalarında oynama yapmanı hiç tavsiye etmem. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tanzer Kantık

Çok zevkli bir sonuç ortaya çıkmış, kararında... Tebrikler.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Selim İnceer

Dostum bende aracima genis taban lastik ve dis ofsetli jant taktirmayi dusunuyorum senden ricam tecrubelerine dayanarak bana ust limitler konusunda yardimci olurmusun?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Özdemir

Tamponlar boyalı mı?Benim tamponlar soldu boyatacağım da.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Burçin DEVECİ

Dostum bende aracima genis taban lastik ve dis ofsetli jant taktirmayi dusunuyorum senden ricam tecrubelerine dayanarak bana ust limitler konusunda yardimci olurmusun?

Üst limit ET 15 8j max 8.5 j.  Bu ebatlarda ac schnıtzer , alpina , pdw , bbs te jantlar mevcut. Lastikler 195 45 15 olursa sürtmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Mustafa Karabıyık

bu güne kadar KA'da gördüğüm en güzel jant , güle güle kullanın. Tampon ve dodikleri araç rengine boyatırsanız süper olur.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Caner Yücel

Burçin bey, aracınızda kullandığınız bu ölçüde jantların olumsuz yönleri nedir tavsiyeniz varmı?
Aracım 2000 1.3 KA, sizde ki ebatlarda (195,50,15) bulduğum bbs ofsetli jantlar var, tavsiye edermisiniz yardımlarınızı rica ediyorum. Bu arada 195,45 ve 195,50 arasında ki fark nedir yanakların daha geniş olması sorun yaratırmı?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Caner Yücel
(düzenlendi)

Selamlar.

KA aracıma aklımda olan bbs 15inc 195 55 15 jant ve lastiği düşünüyorum.
Resimde ki araçta 195 50 15 kullanılmış, benim tercih ettiğim lastikte 55 olması sıkıntı yaratır mı yardımcı olurmusunuz lütfen. 

tarihinde Caner Yücel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Gerçekten jantlar çok iyi olmuş ben çok sevdim güle güe kullanın.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
feyza balta

merhaba, konularda aradım bulamadım daha önce konuşulduysa tekrar sorduğum için kusura bakmayın. lastik ebadım 175 65, basınç kaç olmalı? petrollere güvenmeyin yazıyor bazı sitelerde, yola da çıkacağım sol ön baya inik şuan. teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

merhaba, konularda aradım bulamadım daha önce konuşulduysa tekrar sorduğum için kusura bakmayın. lastik ebadım 175 65, basınç kaç olmalı? petrollere güvenmeyin yazıyor bazı sitelerde, yola da çıkacağım sol ön baya inik şuan. teşekkürler. 

İlgili linkten kullanım kılavuzunu indirebilir ve tüm bilgilere erişebilirsniz.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/175561-ford-ka-kullanma-k%C4%B1lavuzu/

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...