İçeriğe Yönlendir

Vatan Bilgisayar Televizyon Sorunu

Mustafa Volkan Koca

Recommended Posts

Güncelleme yaptım ama bir gün sonra falan gitti kaç kere fişini çektim bir gece bekledi yine tık yok :( canı gezmek istemiş 

bir günde geldi ufak arızası varsa belki birde ilk günlerde olması sıkıcı.

Mustafa umarım servis raporu tutulmuştur. Onların söylediği doğruysa bu arıza her an tekrarlayabilir. Senin tahminin doğruysa 3 arıza hakkından birini kullanmış olurlar. Bu nedenle servis raporu önem kazanıyor.

Aradım servisi geldiler çalıştıramadılar topladılar, onlarda ilk defa topluyorlarmış incelemeye alacaklaklarını söylediler eğer çalışmıyorsa aldığın tarihten 30 gün içerisinde bozulmuşsa tamirin olmadığını direk yeni televizyon getirip kuracağız  dediler. Ertesi gün aradılar garip bir şekilde orada çalışmış getirip geri kurdular sorun yok kullanıyoruz şimdi.

Aslında cevap yukarıdaki mesajında var, bu cihaz evde çalışacak değil mi?

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Mustafa umarım servis raporu tutulmuştur. Onların söylediği doğruysa bu arıza her an tekrarlayabilir. Senin tahminin doğruysa 3 arıza hakkından birini kullanmış olurlar. Bu nedenle servis raporu önem kazanıyor.

Aslında cevap yukarıdaki mesajında var, bu cihaz evde çalışacak değil mi?

rapor tutuldu arıza olarak ekran çalışmıyor yazdılar yine aynısı olursa 30 gün içinde sıfırını yine getirir kurarız dediler şimdilik sorun yok baya güzel televizyon

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Geçmiş olsun.

Hangi modeliydi bu?

şu modeldendi Zafer abi

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/philips-42pfl6188k12-exc-42pfl6188k12-47107-cm-3d-dual-core-led-tv,700-hz,ambilight-xl,wifi,hd-uydu/productdetails.aspx?I_ID=65085

1 aydan fazladır televizyon bizde yorumlarımı yazayım aslında elektronik şans işi dayım 1 yıldır pliphs kullanıyor bişey olmadı bizimki 2 günde servise gitti.

1.internet smart tv pliphs nekadar çift çekirdekte koymuş olsada internet çok  yavaş kablosuz klavye mause takılabiliniyor ama yavaş  sadece uygulamaları güzel.

2.ambilight duvara ışık yansıtma özelliği gece çok güzel oluyor.

3.3D özelliği güzel ama 3d insanın  gözlerini yorduğu için 1 filim anca izledim derinlik ayarlanabiliyor.

4.wifi özelliği güzel bilgisayarla bağlantı kurulabiliniyor telefonla kumanda edip ağdan bişeyler izleyebiliyorsunuz

5.dahili uydu alıcı güzel hd kanallar var ama dsmartı izleyebiliyorum bu sefer bende dsmartı scarttan bağladım oraya geçiş yapıyorum.

internet özelliği hariç güzel cihaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Sağol Mustafa. :flowers:

bence abi 3d internet  falan gereksiz 2 gün kullanıp sıkılıyorsun düz tv alıp kullanmak lazım illa internet istersen bilgisayarı bağla tvye mis gibi kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

3D gerekli artık. Yakında maçlar bile 3D yayınlanacak. Hatta şu anda bile yayınlananlar var. Sırf bu yüzden bile 3D isterim ben :)

Ancak İnternet TV için doğru olabilir söylediklerin. Internet TV için android cihazlar var. Onlardan bir tane alıp bağlamak yeter. Hatta çoğu smart özellikten daha iyi çalışacağına eminim. Şimdi bunu düşününce, smart özelliğini çok da önemsememem gerektiğini farkettim sayende :) Philips'ler için görüntü kalitesi ve netliği çok iyi smart kısmı tırt diyorlar. Bana 3D ve panel kalitesi lazım şimdi. Smart özelliklerinin önemi kalmadı.

Teşekkür ederim Mustafa, ufkum genişledi sayende. ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

3D gerekli artık. Yakında maçlar bile 3D yayınlanacak. Hatta şu anda bile yayınlananlar var. Sırf bu yüzden bile 3D isterim ben :)

Ancak İnternet TV için doğru olabilir söylediklerin. Internet TV için android cihazlar var. Onlardan bir tane alıp bağlamak yeter. Hatta çoğu smart özellikten daha iyi çalışacağına eminim. Şimdi bunu düşününce, smart özelliğini çok da önemsememem gerektiğini farkettim sayende :) Philips'ler için görüntü kalitesi ve netliği çok iyi smart kısmı tırt diyorlar. Bana 3D ve panel kalitesi lazım şimdi. Smart özelliklerinin önemi kalmadı.

Teşekkür ederim Mustafa, ufkum genişledi sayende. ;)

3D konusunda haklısın abi kaliteli modellerde zaten destek verdiği için koyuyorlar 3Dsi olmayan tv de zaten tırt oluyor. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...