İçeriğe Yönlendir

320i Ed 1.6 Test

Tuğrul Ersoy

Recommended Posts

Tuğrul Ersoy

Mercedesten sonra yanındaki bmw geçtim öncelikle bmw deki müşteri ilişkileri hiç bir markada yok şu ana kadar belki 20 den fazla galeriye gittim bmw kadar sıcak bir karşılamayı hiçbirinde görmedim.Bmw 320i ed için %6 indirim yapıyor ben modernline-tekno-hifi ses sistemi ve arka kol dayama araç için 45900 euro fiyat aldım.Test sürüşünü mineral(inci beyaz)renkli araçla yaptım.Öncelikle 16 inç dışında jant alınmıyor bu versiyonda, haliyle aracın jantları güzel durmuyor.Performansı gerçekten mükemmel 316 ile arasında hissedilir fark var ki 316 da gayet performanslı bir araç gölbaşı yokuşunda 200e kadar çıktım eğim çok fazla değil ama yinede ivmelenmesi çok iyiydi yalnız bu sefer rüzgar sesine dikkat ettim gerçekten 120-130 dan sonra rüzgar sesi var ki bence sebebi ince camlar çift taraflı film yapılsa ses nasıl olur merak ediyorum.Yakıt tüketimi ilk başta sadece sport modda sürdüm sıfırlayıpta 18 oldu dönüşte eco proda 9.7 ye indi ama tabii fikir verici değil bu değerler.Sonuç olarak borusan maalesef aracın fiyatını fazla şişiriyor daha öncede söylediği gibi opsiyonlar çok pahalı fikir vermesi açısında cla da harman kardon 2600 tl f30 da ise 4700 tlses sistemi aynı gerisini siz düşünün artık eşit donanımda cla ile 320i ede arasında 25-30 bin fark var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu aracın birde amg si var. Sanırım 2000 motordan 300 küsür bir güç alınmış. Artık kaç turbo taktılarsa araca:)

amg, mercedeste var, 2.0 benzinlisi 300 Ps yapılıyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...