İçeriğe Yönlendir

Yeni Fiesta 1.0 Ecoboost Hızlanma 60- 160

Mehmet Gürcüoglu

Recommended Posts

Burak Koca

Arkadaşlar 0-100'ü 11.2 sn. olarak ölçülmüş bu aracın. Yani pek hızlı sayılmaz, o yüzden bu videoya inanmamaya devam ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

doğrudur, 120 psleri çıkacak deniyordu daha ilk günşlerde

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
doğrudur, 120 psleri çıkacak deniyordu daha ilk günşlerde

1.0lt 125ps değil mi zaten abi;) bıçu arada şu 125ps i bir türlü 7000rpm e çekemediler. İlla biz mi yapalım 2000-7000 arası sabit torku :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Yan ben St ile bastım 2 de hızlanma aynı eğer focus da düz de basıp yazılımsız ise ;) Bu arada şimdi aklıma geldi ben tüv için st ye bir egzoz koymuştum aracı 20hp kısmıştı acaba bu o halimi açık halimi net hatırlamıyorum. Anıl ile denediğimde kısık egzoz vardı mesala ;)

heee benim de herşey kısıktı bide ekstra 500-600kg falan vardı :D

Yorum bağlantısı
Burak Koca

1.0lt 125ps değil mi zaten abi;) bıçu arada şu 125ps i bir türlü 7000rpm e çekemediler. İlla biz mi yapalım 2000-7000 arası sabit torku :)

Süha hocam zaten senden 160 hp altında beklemiyorum bu motor içinde :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Selim Kalfa

1.0 Eco x paket almak uzereyim yarina islemleri bitirecegim ins 1.0 beni performans olarakta yakit olarakta uzmez

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Selim Kalfa

1 2 3 vites fark etmeksizin gaz dan ayagimi cektigimde fren sertlesiyor ve araba en düşük devirde gidiyor yol düz yada rampa yukarı fark etmiyor rampa yukari çoğunlukla 1. Viteste denk geldim duzde 2 de istop etmiyor bu nedir bilgisi olan varmi acaba biraz acemiyimde :-)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...