İçeriğe Yönlendir

Kahramanmaraş - Fethiye Güzergah Önerisi

Sedat Cırık

Recommended Posts

Sedat Cırık
(düzenlendi)

Selamlar. Kısmet olursa mayıs sonu Eşimle, araba ile Fethiyeye gitmeyi planlıyoruz. Ben şimdiden güzergahlara bakıyorum ama bir türlü karar veremedim.

Aklımdaki 1. güzergah Adana-Ereğli-Karaman- Seydişehir- Antalya-Korkuteli- Fethiye

2. Güzergah Adana-Mersin- Anamur-Gazipaşa- Alanya-Antalya-Finike - Kaş -Kalkan-Fethiye.

İki güzergahıda aç çok kullandım. İlk güzergah biraz sıkıcı bir yoculuk olacak gibi, ama sanki biraz daha ekonomik. ikinci güzegah daha eğlenceli, sahil yolu falan ama yakıt sarfiyatı daha fazla olacak gibi. Bu yüzden sizlerin önerilerine ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

tarihinde Sedat Cırık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık

2. güzergahtan 2010 senesinde geçmiştim, antalya adana arası bölüm ömür törpüsü idi , yol yapım çalışması devam ediyorsa çekilmez bence..

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Aşağı yol skıntılı gibi. Anamur Antalya arasında çalışma var ama yola zararı var mı bilmiyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

bence konya üzeri kesinlikle çünkü aşağıdan giderseniz çukurlardan kaçmak için slalom yapmanız gerekecek

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Selamlar. Kısmet olursa mayıs sonu Eşimle, araba ile Fethiyeye gitmeyi planlıyoruz. Ben şimdiden güzergahlara bakıyorum ama bir türlü karar veremedim.

Aklımdaki 1. güzergah Adana-Ereğli-Karaman- Seydişehir- Antalya-Korkuteli- Fethiye

2. Güzergah Adana-Mersin- Anamur-Gazipaşa- Alanya-Antalya-Finike - Kaş -Kalkan-Fethiye.

İki güzergahıda aç çok kullandım. İlk güzergah biraz sıkıcı bir yoculuk olacak gibi, ama sanki biraz daha ekonomik. ikinci güzegah daha eğlenceli, sahil yolu falan ama yakıt sarfiyatı daha fazla olacak gibi. Bu yüzden sizlerin önerilerine ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir günde mi gideceksiniz ?
Yorum bağlantısı
Sedat Cırık
(düzenlendi)

Bir günde mi gideceksiniz ?

Alanya'da bir gün konaklamayı düşünüyoruz

tarihinde Sedat Cırık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Alanya'da bir gün konaklamayı düşünüyoruz

Zaten 1. diyecektim :) Alttaki yol için pek iyi şeyler duymuyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...