İçeriğe Yönlendir

22'' Samsung Led Tv'Nin Ekranı Kırıldı..

Misafir

Recommended Posts

Merhabalar aşağıda resmini gördüğünüz eşek sıpası yeni aldığım ve daha 2. taksitini bile ödemediğim led tv yi halletti. Biraz araştırma yaptım servisinde ekran değişimine neredeyse yenisi kadar ücret talep ediyorlarmış.2. el 22'' samsung led monitör alsam ekranı aktarabilir miyim? ya da ne yapmam gerekiyor, çöpe mi atmalıyım.

Şimdiden teşekkürler.

mlz9y.jpg

mlzbz.jpg

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bizim de hanım sağolsun temizlik esnasında 2009'da aldığım LCD'yi kırmıştı :p Ev kaskom olunca sağolsun muadil ücreti ödediler

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

yan sanayi panel var mı bilmiyorum ama orijinali tvnin kendisinden neredeyse daha pahalı. Yan sanayi alınsa kalite samsung olmayacak o nedenle en iyisi yenisini almak.

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun..Umarım pisiciğe ceza vermemişsinizdir.

Teşekkür ederim.

Yok abi ona dünyalar feda :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun. İstanbul'da olsaydınız ön paneli bulurduk muhtemelen.

Herhangi bir LCD monitör tamircisi ile görüşün, sadece ekran değişecek. 300tl yi aşmaz.

Yorum bağlantısı

Yalnız ufaklık yaptığının bilincinde gibi. :) Geçmiş olsun.

Saklanma torbası hep evin bir köşesindedir.

Bir suç işlediği zaman onun içine saklanır ve biz anlarız ki yine bir şeyler kırıp döktü :)

Balkonda saksıları yere düşürdükten sonra çekmiştim bu fotoyuda :)

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Eray en ucuz tamirat için yenisini almanı tavsiye ederim. Üretici tamir edilsin istemiyor bu ürünleri.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Geçmiş olsun..

Kırılana çözüm yok (pahalı).. Bundan sonraki TV '(leri)niz için önerim..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Eray, TVyi aç panel marka/model/numarası ne varsa onunla ara. Bulursan değiştirirsin. Kuvvetle muhtemel sadece o TVlerde kullanılmamıştır o panel. Sahibindene bakabilirsin. "It's a long shot." derdik bu gibi durumlarda biz amarigadaykene. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Kesinlikle suçlu olduklarını biliyorlar :D

4 numara iyiymiş. Sırıtıyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Bence 4 numara 1 numara olmalıymış.. :crazy: O ne şebeklik öyle.. :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun. İstanbul'da olsaydınız ön paneli bulurduk muhtemelen.

Herhangi bir LCD monitör tamircisi ile görüşün, sadece ekran değişecek. 300tl yi aşmaz.

Teşekkür ederim Sani, Ankara'dakileri bir araştıracağım bakalım servis yarın fiyat verecek.

Eray en ucuz tamirat için yenisini almanı tavsiye ederim. Üretici tamir edilsin istemiyor bu ürünleri.

Yasir abi yere falanda düşmedi, yan yattı sadece ve ufak bir 'tık' sesi :)

Kolay kırılsın diye olabildiğince mukavemetsiz yapılıyor olsa gerek.

Geçmiş olsun..

Kırılana çözüm yok (pahalı).. Bundan sonraki TV '(leri)niz için önerim..

Teşekkür ederim. Pleksiglas tarzı bir malzeme sanırım. Hiç görmemiştim ve bilmiyordum iyi oldu.

Eray, TVyi aç panel marka/model/numarası ne varsa onunla ara. Bulursan değiştirirsin. Kuvvetle muhtemel sadece o TVlerde kullanılmamıştır o panel. Sahibindene bakabilirsin. "It's a long shot." derdik bu gibi durumlarda biz amarigadaykene. ;)

Yarın ilk iş söküyorum o zaman, panelde model falan bulamazsam resimlerini çeker yardımınızı isterim :)

Hocam, "bir ihtimal daha var o da; çöpe atmak mı dersin" diyorum :)

Televizyonu değiştirmekle olmuyor ki, o sıpayı değiştirmek lazım. :)

Anne beni değiştirir onu yine değiştirmez :)

http://www.youtube.com/watch?v=x0rX1X7Zdy4 Kesinlikle suçlu olduklarını biliyorlar :D

Sani süpersin , birde köpeğim var oda suç işleyince kafasını yorganın altına sokuyor.

Deve kuşu misali kafa yok geriye kalan ortada :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Yarın ilk iş söküyorum o zaman, panelde model falan bulamazsam resimlerini çeker yardımınızı isterim :)

Hocam, "bir ihtimal daha var o da; çöpe atmak mı dersin" diyorum :)

Bana gönder, yedek parça yaparım. ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...