İçeriğe Yönlendir

Çanakkaleden Gökçe Ada Mesafe Ve Ulaşım

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Hasan Varnalı

önümüzdeki hafta sonu nasip olursa çanakkaleye gitmek istiyoruz ordanda gökçe adaya fakat çanakkaleden gökçe ada kaç km dir ve ulaşım nasıldır hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim :)

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Önce Çanakkale'den feribot ya da motor ile Eceabat'a; Eceabat'tan Kabatepe İskelesi'nden (Çanakkale Şehitliği yanı) feribotla Gökçeada'ya ulaşabilirsiniz.

direk gökçe adaya geçiş yokmudur ç.kaleden ve tahminen mesafe ne kadar ?

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Çanakkale - Eceabat'tan, Gökçeada'ya ulaşım süreniz ortalama 2 - 2,5 saattir..

Liseyi az da olsa Gökçeada Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi'nde okumuştum..

Tam gezilecek zamanlar bol bol resim bekliyoruz.. :)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Ben orada askerlik yaptım.O zaman (2004) Çanakkale merkezden direk büyük araçlı gemilerden vardı.2,5 saat sürmüştü.Şimdi sadece Kabatepe'den var diye biliyorum.Denizi,üzümü,zeytini ve rüzgarı meşhurdur.Ben herkese gitmelerini tavsiye ederim.Doğusu ve batısı arası yaklaşık 45 km. Uğurlu,Kaleköy ve Zeytinli en güzel yerleridir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Ben orada askerlik yaptım.O zaman (2004) Çanakkale merkezden direk büyük araçlı gemilerden vardı.2,5 saat sürmüştü.Şimdi sadece Kabatepe'den var diye biliyorum.Denizi,üzümü,zeytini ve rüzgarı meşhurdur.Ben herkese gitmelerini tavsiye ederim.Doğusu ve batısı arası yaklaşık 45 km. Uğurlu,Kaleköy ve Zeytinli en güzel yerleridir.

abi daha deniz taşımacılığı başlamamış aradım bakalım artık :) teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...