İçeriğe Yönlendir

'00 Blue Zetec S Coming Soon...

Onur Yeşil

Recommended Posts

Onur Yeşil
(düzenlendi)

Arabamı daha önce de tanıtmıştım.Farklı farklı konularda da yaptıklarımdan bahsetmiştim.Artık ben de tek bir konu üzerinden gideyim dedim.Bundan sonra paylaşımlarımı güncel olarak bu konu üzerinden yapacağım. :)

Aracım 2000 model,mk1,mavi renk,ambiente(ti) Focus.Ambient idi diyorum çünkü artık ambiente olmadığı aleni olarak ortada. :) Neden mi? 16'lık titanium jantlarım,amerikan panjurum ve amerikan parklarım,carbon kaplamalarım,ledli stoplarım ile artık o bir ambienteden daha fazlası...

Spoilerım ve marşpiyellerim boyada,angel halkalı bi-xenonlarım da Oktay Toker Abi'de.Bir haftaya kadar bunları da tamamlayıp yeni yüzümüzle karşınızda olacağız.

İyi seyirler... :)

cw2Q3Lf.jpg

zL3tJDu.jpg

9GPtTF3.jpg

kNP7N0h.jpg

iAQi0mh.jpg

WXH782m.jpg

tarihinde Onur Yeşil tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
(düzenlendi)

çıtalar tampon altı kaplamamı boyamı.Maşallah araç çok iyi

Teşekkürler.Saydığınız parçalar şu an boyada,gövde rengine boyanıyor.

Rabbim esirgesin kardeşim güzel günlerde kullan :bravo:

Amin abi,eyvallah. :)

tarihinde Onur Yeşil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

İyi günlerde,kazasız,cezasız,arızasız,daha bir zevk ile kullanmanı diliyorum. :nazar:

Rabbimin izini ile Junyan farın evrim geçirmiş hali ile dahada yakışıklı olacak.Hemde gündüz farı ile beraber. :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

:nazar:

Rengine :wub:

Gelecek ilaveler ile çok daha güzel olacağı kesin,Allah kaza bela vermesin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Çok tanıdık sanki bu araba. Biryerde gördüm galiba plaka çok tanıdık. :nazar: çok güzel maşallah. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

İyi günlerde,kazasız,cezasız,arızasız,daha bir zevk ile kullanmanı diliyorum. :nazar:

Rabbimin izini ile Junyan farın evrim geçirmiş hali ile dahada yakışıklı olacak.Hemde gündüz farı ile beraber. :good1:

Amin abi,senin katkılarınla daha yakışıklı olacak inşallah. :)

Çok güzel. :nazar:

Ne yalan söyliyeyim bence de. :tongue:

Maşallah...

Teşekkürler.

:nazar:

Rengine :wub:

Gelecek ilaveler ile çok daha güzel olacağı kesin,Allah kaza bela vermesin..

Ben de rengine aşığım. :wub:

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Maaşallah gayet güzel görünüyor :nazar:

Teşekkürler.

Çok tanıdık sanki bu araba. Biryerde gördüm galiba plaka çok tanıdık. :nazar: çok güzel maşallah. :)

Teşekkürler.Araba ve plaka yaklaşık 3 senedir bende.Bursa,Yalova,Gölcük,İzmit,Gebze,Tuzla civarında sık bulunurum,bunun dışında gördüğünüzü zannetmem. :)

Yorum bağlantısı
Emrah Aslan

maşalllah kazasız belasız çok hoş olmuş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Maşallah :nazar: :nazar: Arka plakanın orada kaplama mı var abi ? Rengi çok hoş :nazar: :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

maşalllah kazasız belasız çok hoş olmuş...

Amin,teşekkürler.

Maşallah :nazar: :nazar: Arka plakanın orada kaplama mı var abi ? Rengi çok hoş :nazar: :nazar:

Teşekkürler,evet arka plaka zemini ve bagaj çıtası mavi carbon kaplama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Başar Mert

kardeşim eline sağlık kazasız belasız bin inşallah çok yakışıklı oldu araban aynısının buz yeşili bende var ama benimki hala abiante :) hiç bir değişiklik yok. Senin jant lastikten bende düşünüyorum aslında ama lastik ölçülerin ne? konfor falan çok düştümü birde arabaya ağır geldimi çekişi flan değiştimi bilgi alabilirmiyim biraz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
kardeşim eline sağlık kazasız belasız bin inşallah çok yakışıklı oldu araban aynısının buz yeşili bende var ama benimki hala abiante :) hiç bir değişiklik yok. Senin jant lastikten bende düşünüyorum aslında ama lastik ölçülerin ne? konfor falan çok düştümü birde arabaya ağır geldimi çekişi flan değiştimi bilgi alabilirmiyim biraz?

Teşekkürler. :) Lastik ölçülerim 205/50/16.Görüntü olarak ben de çok yakıştığını düşünüyorum.Ama dediğiniz gibi çekişte bir miktar düşüş oluyor ki bu çok normal,lastik ve jant ağırlığı epey artıyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Maşallah.Güzel araç.Kazasız belasız sürüşler... :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
Maşallah harika araç :)
Maşallah.Güzel araç.Kazasız belasız sürüşler... :nazar:

Amin inşallah,teşekkürler. :)

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
Araba güzel, imza ve konstrat güzel değil :p

Makineyi yeni aldım abi,daha çok amatörüm idare edin. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...