İçeriğe Yönlendir

Kombi Kart Tamiri

Mustafa Erkan

Recommended Posts

Mustafa Erkan

Foruma ilk defa otomobil konusu dışında bir konu açıyorum, umarım yeterli bilgiyi alırım. 12 yıldır sorunsuz çalışan Buderus Fc kombimizin kiracımızın haber vermesi üzerine bozulmuş olduğunu öğrendim. İlk etapta servis çağırdık, bakalım arıza olarak ne diyecek, ancak içimden bir ses büyük ihtimal ile Kart arızası çıkacak diyor. İnternetten biraz araştırma yaptım, İstanbul da tamirinin yapıldığını öğrendim. 50 - 200 arası değişir diyorlar. Konu hakkında bilgisi olan veya Bursa da kart tamiri yapan güvendiğiniz yer bilen varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

12 yıllık kombi miyadını doldurmuş-doldurmak üzere zaten. değiştirmenizi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Kombi Buderus Fc ( W124 mercedes dersem, anlarsınız konuyu :good1: ) Karta hünerli bir elin havya ile dokunması yeter. ( Aslında bende değiştirmeyi istiyorum ancak değiştirecek yerler ağrı sızı içinde )

Yorum bağlantısı

12 yıllık kombi miyadını doldurmuş-doldurmak üzere zaten. değiştirmenizi tavsiye ederim.

1994 senesinde takılan YETSAN COINTRA kombi hala ilk günki gibi çalışıyor :good1: Sadece bir sefer ses yaptığı için fan değiştirildi o kadar :)

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Biz, evi 1999 yılında satın alıp, taşındık. O zaman ki kombiyi halen kullanıyoruz. Kendisi kaç yıllıkdır bilmiyorum BOSCH marka . Şu anda fanı azıcık ses yapıyor, bu kış geçti artık. Gelecek sene bakım yaptırıp, bir bakacağız, gerekirse devam veya değişitirme yapılacak.

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Demirdöküm kombinin kartını 2 defa değiştirmiştim 180-200 TL arasında tamiri yetkili yada özel servis yapmıyor. Bence işin ehli bir tv tamircisi bile rahatlıkla yapar diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Aydın

selamlar çorumda ortalama 50 tl ye yaptırırsın

arıza olarak büyük ihtimak sürücü röleleri bozulmuştur.

isterseniz kendiniz röleleri değiştirerek işe başlayabilir veya da çoruma gönderebilirsiniz.

arızayı anlatsanız belki bilebiliriz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...