İçeriğe Yönlendir

Tayinim Van'A Çıktı

Fatih Mehmet Uslu

Recommended Posts

Fatih Mehmet Uslu

Malum bizim tayin dönemleri geldi çattı. 3 Arkadaş beraber gidelim diyerekten şark tercihimizi Van'dan yana yaptık. Birkaç gün önce belli oldu. Şimdilik Merkez ya da ilçe olup olmadığı belli değil, büyük ihtimalle merkez olacak gibi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

hayırlı olsun ;) Van gölü canavarına selam söyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Hayırlı olsun . Kazasız belasız bu dönemi atlatırsınız umarım .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fatih Hayırlısıyla gidip gelirsiniz.. Allah yardımcınız olsun.. zor olmayacakatır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Başar Mert

hayırlı olsun abi sizin meslek neydi kuzenimde van merkezde polis işiniz olursa yardımcı olur.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tuşba Color isimli fotoğrafçının makinelerine bakıma gitmiştim, askerliğimi de Erciş' te yaptım...Portakal Kafe vardı cadde üstünde, terhiste uçağın saatine var diye oturup bir kahve içtim orada...Ankara' ya indi uçak, eve geldim televizyonu açtım Portakal kafe havaya uçurulmuş... :(

Allah kolaylıklar versin, güzel şehirdir...Van gölü etrafı çok güzeldir, havaalanına uçak inerken 5 metre erken teker koysa göle iner, öyle de bir havaalanı vardır.. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Sağolun arkadaşlar, 3 yıllık zorunlu görevimiz, memnun kalırsak belki uzatabiliriz de. Askerliğimi diyarbakır'da yapmıştım, bölgeyi az çok bilsem de d.anadoluya daha önce gitmedim. İyi dilekleriniz için sağolun.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Doğunun Paris'i Erzurum'dur bir kere. :p Hayırlı olsun, Allah utandırmasın. Vurun otlu peynirin gözüne :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayırlısı olsun..Arkadaşlarınız olunca daha kolay olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Hayırlı olsun.Zaman çabuk geçiyor.Bir bakmışsın,mecburi hizmetim bitti diye konu açmışsın.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Hayırlısı olsun. Van rahattır benim bacanak orda sıkıntısı yok..

Allah kolaylık versin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun. Benim için tek yol Ankara. İnşallah 2 sene sonra. Tayinler açıklanmadı daha ama inşallah süprüz yaşamayız :p

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız bitirmeniz dileğiyle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun memur arkadaş. ;)

Herkes senin kadar şanslı değil abi :p. Yurdumun en güzel yerinde görev yapıyorsun ya :D

Yorum bağlantısı
Çetin Kılıç

Hayırlı uğurlu olsun,yeni görev yeriniz de başarılar allah yardımcınız olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Hayirli olsun, 2 yil şemdinlide kaldim, van'dan gidip geldim, merkez, edremit ve ercis guzeldir. Van kahvaltisi harikadir, hareketli canlı bir sehirdir. En azından Hakkariye gore cok iyidir, birde o acidan dusunun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlısı olsun. Allah kolaylık versin. Ama Van güzel şehirdir. Van Gölü, Akdamar adası ve kilisesi, Van kedisi. Üniversitesi de güzel.Otlu peyniri, ayran aşı, ciğer köftesi..:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...