İçeriğe Yönlendir

İsim Ve Promosyon Önerisi

Mustafa Volkan Koca

Recommended Posts

Mustafa Volkan Koca
(düzenlendi)

Aslında hayalim butik pastacılık ve bunun üzerine özel kurs açmak , aslında hayimdeki mesleği yapıyorum ama biyereden halk eğitimlerde bağlıyım, öğretmenlik yapıyorum. Askerlik nedeniyle biryer şuanlık açamıyorum ama evden sipariş geldikçe yapıyorum, onun sayısıda oldukça az yazın sabahtan çalışıp öğleden sonra evde olacağım bu boşluğuda sipariş alarak tamamlamak istiyorum. Ama şöyle bir sorun var tanınmak, tanıtmak doğum günü ve özel günler yılda bir defa geldiği için çok kişiye ulaşmam ve tanıtım yapmam gerekiyor busebeple sizen yardım alayım dedim.

Face bence bu iş için ideal grup mu kurayım sayfamı daha uygun olur iyi bir isim ve yarışmalar yapıp kendimi tanıtmalıyım diye düşünüyorum sizce isim ne olsun nasıl bir tanıtım yolu izlenebilinir?

Öncelikle yardımcı olan arkadaşlara abilerime değerli bilgilerini paylaştıkları içinşimdiden teşekkürler.

tarihinde Ersen Tapan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

İlk önce eş dost tanıdıklarına yap ücretsiz sonra da kartını bırak tabi bunun için ilgi çekici kartvizite ihtiyacın var ;)

faceten olmaz bu iş

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çok yakın bir arkadaşımız bayağı uğraştı, bir şekilde bloglarda öne çıkmış olanlar ile baş edemedi. fikir: tanınmış cafelerde satışa başlanabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

adsznu.jpg

Şimdilerde bunlar moda. Bebek alışverişi yapılan mağzalara numune broşur bırakmak etkili olabilir..

Bebek şekerlemeleri..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

adsznu.jpg

Şimdilerde bunlar moda. Bebek alışverişi yapılan mağzalara numune broşur bırakmak etkili olabilir..

Bebek şekerlemeleri..

Bu kurabiyelerden de olacak aslında bunlar daha fazla ömürlü olduğu için ve pasta gibi bozulmadan gidebildiği için diğer illere kargo ile gönderebileceğim.

kartvizit için yardımcı olabilirim :)

Aslında bröşürmü, karvizitmi yaptırsam veya ikisinidemi yaptırsam bilemedim.

çok yakın bir arkadaşımız bayağı uğraştı, bir şekilde bloglarda öne çıkmış olanlar ile baş edemedi. fikir: tanınmış cafelerde satışa başlanabilir

Tek işim olmadığı için bloglarla yarışmak gibi niyetim yok ek gelir olacak :) sadece olan sipariş ağımı biraz daha geniş kitleye yaymak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Bu kurabiyelerden de olacak aslında bunlar daha fazla ömürlü olduğu için ve pasta gibi bozulmadan gidebildiği için diğer illere kargo ile gönderebileceğim.

Aslında bröşürmü, karvizitmi yaptırsam veya ikisinidemi yaptırsam bilemedim.

Tek işim olmadığı için bloglarla yarışmak gibi niyetim yok ek gelir olacak :) sadece olan sipariş ağımı biraz daha geniş kitleye yaymak istiyorum.

el broşürü kartvizit yapalım :)

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Bence kendinize has,yaptıklarınızı hem yazılı hem görsel olarak sunabileceğiniz web sitesi/blog şart, beraberinde face sayfası birşey kaybettirmez..

Tek iş bu olmayınca, %100 kafanızı ve vaktinizi bir işe ayırmayınca hep birşeyler yarım kalıyor veya eksiklik var gibi hissediyor insan ama biryerden başlamak lazım..

Hayırlı işler dilerim..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...